Nudličky na čínský způsob

Suroviny

uvařené špagety
kuřecí maso
šunka
sojová omáčka
kečup
sůl
sýr

Postup přípravy receptu

 1. Kuřecí maso pokrájíme na nudličky a osmažíme se šunkou.

 2. K předsmaženému masu přidáme špagety (nejlepší je pánev wok, je hluboká a smaží rychle) zakapeme sojovou omáčkou, můžete klidně víc.

 3. Přidáme kečup - podle množství, ale špagety v něm nemají plavat, jen mají být obarvené. Osolíme, nejlepší je bylinková sůl. Možné posypat na talíři i trochou sýra, ale není nutno. Tyto nudličky se hodí i jako příloha k masu, pokud ho nechcete dát přímo do směsi

Poznámka od kuchařky

Dobrou chuť:)

Komentáře k receptu Nudličky na čínský způsob

 • verusak verusak(autor receptu)

  Děkuji :) za fota i za to, že jste recept vyzkoušeli :)
  Doslova jsem to myslela tak, jak píšu v poslední větě - Hodí se jako příloha k masu, POKUD HO NECHCETE DÁT PŘÍMO DO SMĚSI, my si to doma děláme tak, že si uděláme masový plátek zvlášť, nebo i maso na kousky a zvlášť pak dělám nudličky již bez masa čistě vegetariánské :) protože občas nemám chuť na maso, tak to rozděluju :)

  Odpovědět

 • rebeka rebeka

  krásné foto, Bibinko:-K:yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Verušáku, jídlo je dobré, my špagety rádi, ať už jsou s čímkoli, ale jako přílohu k masu:-?vždyť tam maso je:-O Divím se stejně jako Danuška61. Třeba to bylo myšleno jinak:-? nPřidávám fotky a dávám 3.bod:yes:

  Odpovědět

 • Dana61 Dana61(neregistrovaný)

  Bibinko - určitě velmi dobré a poměrně rychlé:yes::-D jen mě na chvilku zmátlo, že se tyto nudličky hodí i jako příloha k masu - tak jsem si řekla, proč se masové nudličky dávají jako příloha k masu - než mi došlo, že myslíš těmi nudličkami ty špagety. Takže jsem se sama sobě opravdu od srdce zasmála.:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: nudle na čínský způsob vepřové nudličky na čínský způsob spagety na cinsky zpusob hovezi nudlicky na cinsky zpusob kuřecí nudličky na čínský způsob kuřecí nudličky se špagetami kraličí nudličky hovězí na čínský způsob těstoviny na čínský způsob nudličky na čínský způsob kuřecí nudličky a špagety kuřecí nudlicky se spagety hovězí na čínský způsob vepřová panenka na čínský způsob ledvinky na čínský zpúsob recepty kuřecí maso nudličky srdce na cinsky zpusob cinsky nudlicky masové nudličky na čínský způsob čínské kuřecí nudličky recepty