Náklaďák

Postup přípravy receptu

 1. Ten samý jako u číše piškotový korpus, na korbě jsou lentilky a na kolech jsou kolečka pomerančové želé, které jsou rozpůlené.

Poznámka od kuchařky

dělala jsem vnoučkovi, přál si auťák

Komentáře k receptu Náklaďák

 • misza misza

  Pěkný dortík:yes:

  Odpovědět

 • Simona Skolakova Simona Skolakova

  Přidávám se k ostatním,když to bude někdo chtít dělat a ještě se pořádně nevyzná,tak tedy bude z toho zmaten.Zvláště třeba začínající kuchařinky.Takový recept by si zasloužil vypsat postup a suroviny všechny.;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Určitě by to mělo být v kategorii "zdobení" a i v tom případě bych uvítala aspoň stručný popis, nebo tento bezesporu krásný dortík přidala jako foto k číši;-)

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  :-S:-S Docela by mně zajímalo, jak z výše uvedených surovin udělám náklaďák. Např. ten barevný čočkovitý náklad na korbě - to je hl. mouka, vejce nebo cukr ??? :-//:-//

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  Alebo preradiť do kategórie "Zdobení"...

  Odpovědět

 • tejaja tejaja (moderátorka)

  A kde je číše ? Možno by stálo za to recept napísať aj tu ...;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: dort náklaďák slaný dort náklaďák recepty na korbach nákladák nakladak korpus postup číše zdobení dortu marcipánový náklaďák slaný náklaďák dorty nakladak nákladák dort dorty číše dorty nákladáku dorty nákladáku dort nákladák recepty dort náklaďák postup slaný dort číše náklaďák jako dorty nákladák dort recept recept na dort nákladák nakladak z marcipánu