Srdce

Suroviny

30 dkg hladké mouky
21 dkg tuku (hera + máslo)
10 dkg cukru
2 žloutky
10 dkg slunečnicových semínek (pomeleme nahrubo)
citronová kůra

Postup přípravy receptu

  1. Korpus :Nejdříve ušleháme snih z bílků, pak přidáme cukr a žloutky. Šleháme asi dvacet minut a pak ručně vmícháme mouku.

  2. Krém: Z mléka, mouky, žloutku a vanilkového cukru uvaříme hustou kaší. Do vychladlé kaše přidame máslo a 15dkg cukru a mixérem šleháme, dokud se nespoji. Pokud chcete hnědý krém, tak přidám kakao anebo nugetky. Pokud chci jinou barvu, než hnědou, tak do krému nedávám nutelu ani kakao, ale zamíchám barvu, kterou chci. Používám potravinářské gelové barvy. Růže jsou z krému, učila jsem se podle internetu, je tam krásně napsaný postup, jak na ně. Stačí jen zadat výroba ruží z krému.

Komentáře k receptu Srdce

Tématické fráze: srdce recept vyroba ruzi z kremu výroba krémových ruží výroba rúží na dort recepty ze srdcem výroba růží s kremu recepty na srdce recept kremu na vyrobu ruzi postup pri vyrobe kremu na dorty vyroba ruze z kremu na dort výroba máslových ruží postup při výrobě krémových růží recept na krém na výrobu růží top recepty srdce vepřové srdce recepty recepty srdce výroba máslových růží recept ze srdce srdce napsaný jaký krém na výrobu růže na dort