Jedlá miska- narozeninová bomba

Zdobení Doba přípravy: 3 hodiny 8 názorů

Zdobení Doba přípravy: 3 hodiny 8 názorů

Suroviny 1 ks

1 kg cukru krystal
9 kávových lžic vody
gelové barvy Wilton nebo potravinové barvy v prášku

Postup přípravy receptu

  1. Když děláte malé misky tak nechte schnout jen 1 hodinu. Já měla zapálený krb tak to uschlo půl hodiny u teploučka. Že je uschlý poznáte že na něj jemně zaklepete a je tvrdý.

  2. Misku po použití jen rozbijte zpět na krystal přes utěrku a vysypte do cukřenky, vypadá parádně obarvený cukr. Ze zbytku cukru si můžete vyrobit kostkový domácí cukr.

  3. Do malé formičky zatlačte cukr, vyklepněte na tác a nechte uschnout 1 hodinu a budete mít krásný barevný kostkový cukr (viz foto).

Poznámka od kuchařky

plnit můžete čím chcete a tvar taky jakýkoliv, krááásné je srdce z formy na dort obarvené na rudou a do toho pár bonbonů a krabičku se snubním prstenem doprostřed, bože budu brečet!!!

Komentáře k receptu Jedlá miska- narozeninová bomba

Tématické fráze: barevný kostkový cukr narozeninová večeře kostkový cukr barevný narozeninová báseň narozeninove recepty narozeninová inspirace narozeninová pizza jak vyrobit misku z cukru jak vyrobit barevný cukr narozeninová narozeninová jídla narozeninová večeře recepty narozeninová večeře recept kostkový cukr ve tvaru srdce krabička s prsteny jedlá dárek k narozeninám-jedlé jedle darky k narozeninám dá se obarvit cukr krystal jak vyrobit narozeninova krabice k 50 recepty na narozeninovou večeři