Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zeleninový salát s lososem a parmezánovou omáčkou

Hodnocení receptu je 4,5 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

k.radulka k.radulka

Náročný

Doba přípravy 15 min Doba přípravy: 15 min

15 min (15 min příprava)

Suroviny

Porce: 2 porce- velké

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie8 072 kJ /
1 929 kcal
Bílkoviny130,90 g
Tuky126,40 g
Vláknina19,60 g
Cholesterol 424 mg
Sodík 1,69 g
Sůl3,92 g
Sacharidy57,20 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Nejprve si uvaříme omáčku, aby stihla vychladnout. Rozehřejeme pánev a vsypeme sýr, na mírném plameni necháme trochu rozpustit, podlejeme smetanou a necháme provařit, metličkou promícháme. Odstavíme a necháme v chladu vychladnout. Krok 2: Na druhé pánvi teflonové či grilu osmahneme osoleného, opepřeného a citronovou šťávou zakápnutého lososa. Vidličkou natrháme na větší kousky. Krok 3: Zeleninu omyjeme a nakrájíme na menší kousky, zakápneme olejem a citronem.

Zveřejněno 29. 12. 2011

Poznámka autorky k.radulka

Do salátové misky nabereme salát, poklademe lososem, posypeme ještě trochou parmezánu- nejlépe na hoblinky a přelijeme omáčkou nebo servírujeme v omáčníku.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zeleninový salát s lososem a parmezánovou omáčkou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/7WGQ

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zeleninový salát s lososem a parmezánovou omáčkou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/7WGQ

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (10)

Komentáře jsou řazeny od nejnovějších. Odpovědi k nim se zobrazují od nejstarších.

Dobrý den jakou smetanu přesně použít? Děkuji

Lukas3030: v receptu je to přeci zcela jasně napsáno...400 ml 30% smetany, tedy smetany je šlehání...

Eja57: moc vám děkuji jen jsem si nebyl jistý a vždy, když vařím pro přítelkyni tak chci aby to bylo dokonalé a abych to nepokazil. Ještě jednou moc moc děkuji

Geniální :yes:

parááádní salátek:-p;-):yes::yes::-):-K

To vypadá dobře :-p

chocolate: ale nic moc, zdravíčko mě zradiloo :D jinak už dobrý a vaříme ostošest :D

Kde ses flákala;-) Radko???Báječný recept:-p+1.

Tématické fráze:
salát s lososem, salát s lososem recept, salát z lososa, salát k lososu, salát s kousky lososa, zeleninový salát s parmazánem, losos s parmazanem, salat z lososem, ledovy salat s lososem, salát k lososovi, zeleninových salát s lososem, saláty k lososu, zeleninový salát k lososovi, losos s parmazánovou omáčkou, sáláty s lososem, losos parmazán, salát z lososa recept, saláty k lososovi, recepty salat s lososem, recept na salat s lososem

Suroviny:
salát ledový, rajče cherry, okurka salátová, paprika čerstvá červená, olej olivový, šťáva citronová, losos, sůl, pepř, šťáva citronová, parmazán, smetana

Naposledy jste si prohlédli

Zapoj se do programu Foodie! Sbírej body za své aktivity. Body pak proměníš za skvělé odměny. Bez zapojení nemůžeš dostat body za přidání fotografie.
Zapojit se

Přidat fotografie receptu