Hruškovo-jablečná přesnídávka

Suroviny 4 porce

4 hrušky
1 kg jablek
pár fenyklových semínek
špetka skořice

Postup přípravy receptu

 1. Hrušky a jablka,oloupeme, nekrájíme, přidáme fenykl, skořici a vaříme v kojenecké vodě cca 35 min (dokud jablka a hrušky nezměknou).

 2. Pak scedíme přebytečnou vodu,rozmixujeme a dáme do skleniček,nebo kelímků. Dáme do mrazáku nebo do lednice (v lednici bych to nenechala déle jak 3 dny).

Komentáře k receptu Hruškovo-jablečná přesnídávka

 • nofrona nofrona

 • Lilith-Isa Lilith-Isa(autorka receptu)

  já bych to i ve větším ještě dělala ale znám našeho prďolu naplival by mi to na hlavu, kdyby to jedl furt:-D i když on má nejradši čerstvý nastrouhaný na skleněným struhadle :-D:-D

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, teď není z čeho a uvidíme, zda bude z čeho dělat;-):yes: Určitě se dají koupit 4 hrušky a pár jablek, ale tohle dělávám většinou ve velkém;-)

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Dobrý nápad a to můžu i já, ač už nejsem dítě, (i když si tak někdy připadám:-D:-D) :-p:-p:yes::yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: přesnídávka z hrušek hruškovo jablečná přesnídávka přesnídávka z jablek a hrušek přesnídávka z hrušek recept jablečná přesnídávka hruškova přesnidavka přesnidavky z hrušek recept přesnidavka jablečna přesnídávky z hrušek přesnídávka z jablek recept hruškova přesnidavka recept hruškovo pivní rohlíky hruškovojablečná přesnídávka jablecna presnidavka recept jablecna presnidavka s hruskami hrušky do mrazaku domácí přesnídávka z hrušek jablečno hrušková přesnídávka hruškovo rohlíky presnidavka z hrusky