Kuřecí prsíčka v jablečném župánku

Drůbeží maso Doba přípravy: 90 minut 4 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 90 minut 4 názory

Suroviny 4 porce

kuřecí prsa
listové těsto
jablka
bílé víno
hladká mouka
olej
vajíčka
Koření:
mletá skořice
staročeské koření
pepř
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Do hrnce si dáme vařit jablka s bílým vínem a skořicí, do změknutí Uděláme si těsto tak že mouku smícháme s vajíčkem, přidáme trošku vody a oleje a s tím vším smícháme uvařené jablka.

  2. Pak těsto rozválíme a obalíme v něm kuřecí prsa které jsme si předtím okořenili a osmažili zprudka na pánvi. Pak už obalené prsíčka obalíme v tenké vrstvě listového těsta.

  3. Těsto pomažeme vajíčkem a dáme péct na 150°C. Omáčku si uděláme tak že zahustíme jíškou vývar z jablíček, vína a skořice.

Poznámka od kuchařky

Jako přílohu jsem zvolila bramborové krokety :)

Komentáře k receptu Kuřecí prsíčka v jablečném župánku

Tématické fráze: mail dip-proyectos.es loc:cz mail dip-caceres.es loc:cz mail dip-palencia.es loc:cz palencia@incosa.es loc:cz mail incosa.es loc:cz mail incosa.es loc:cz polideportivo@dip-caceres.es loc:cz mail dipsanet.es loc:cz aantolin@dip-palencia.es loc:cz kureci prsicka kuřecí prsíčka - co mám ráda recepty kuřecí prsíčka s vajickem recepty kuřecí prsíčka v župánku z listového těsta lmgil@dip-caceres.es loc:cz dsanza@incosa.es loc:cz dsanza@incosa.es loc:cz ebasensie@incosa.es loc:cz ebasensie@incosa.es loc:cz