Těstoviny se šunkou a špenátem

Těstoviny Doba přípravy: 45 minut 3 názory

Těstoviny Doba přípravy: 45 minut 3 názory

Suroviny 3 porce

1x těstoviny
2x špenát
4 ks česneku
3 ks vajec
3 ks cibule
salam
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Dáme těstoviny do vrocí a osolené vody. Přidáme lžíci oleje, aby se nelepili a povaříme dokud nebudou měkké. Poté scedíme.

  2. Připravíme si kastrůlek, rozdrtíme špenát. (Já dávám mražený) a povaříme. Přidáme česnek, vajíčko a opět povaříme cca 5-10 min a osolíme dle chuti.

  3. Nakrájíme si cibulku na větší kousky a osmažíme na pánvi do zlatova. Poté, co bude cibulka hotová, přidáme nakrájenou libovolnou šunku či salám (nejlépe je slanina) a chvíli smažíme.

  4. Pak už jen vše dáme do libovolné nádoby a vše smícháme.

Poznámka od kuchařky

Můžu doporučit posypat sýrem. ;-)

Fotku brzy přidám! :-)

Komentáře k receptu Těstoviny se šunkou a špenátem

Tématické fráze: těstoviny se špenátem a šunkou testoviny se sunkou a spenatem těstoviny se šunkou těstoviny se špenátem zdravé zdravě těstoviny se špenátem těstoviny se šunkou a se špenátem recepty se šunkou a špenátem těstoviny se špenátem testoviny se sunkou spenatem a nivou testoviny se šunkou s špenátem teytoviny se sunkou a spenatem těstovin\\y se špenátem těstovin\\y se špenátem těstovin\\y se špenátem ci uvařit se špenátem recept testoviny se sunkou a spenatem testoviny s omackou a sunkou a špenatem zdreve jidlo aby těstoviny nelepili testoviny aby se nelepili