Mléčná moka rýže

petram Kuchařka: petram

Sladká jídla 0 názorů

Suroviny

1 hrnek rýže (nejlépe kulatozrnná)
1 hrnek vody
1,5 hrnku mléka
2 lžičky Caro Ricoré
3-4 lžíce cukru
čerstvé ovoce na ozdobu
Recept si neoblíbil žádný kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Propláchnutou rýži zalijeme vodou a mlékem, přivedeme k varu a na nejmenším plameni vaříme pod pokličkou 15 minut.

  2. Poté vmícháme práškové Caro Ricoré a cukr a za stálého míchání vaříme ještě 5 minut, až než kaše zhoustne. Hotovou mléčnou rýži podáváme buď ihned teplou, nebo vychlazenou, ozdobenou čerstvým ovocem.

Poznámka

Nestlé Caro Ricoré má novou bezlepkovou recepturu. Obsahuje 60 % rozpustné kávy a 40 % čekanky a je vhodné jak pro celiaky, tak i pro všechny, kteří se snaží příjem lepku omezit. Caro Ricoré je nově na obalu označeno symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas). Prodává se v praktickém balení se zipem, díky kterému si dlouho udrží svou vůni a nezvlhne. Z jednoho balení (150 g) připravíte přibližně 75 šálků nápoje.

Tento a další recepty bez lepku, mléka a vajec naleznete na mých stránkách http://www.varimbezlepkumlekavajec.estranky.cz/.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 4 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Mléčná moka rýže

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: mléčná rýže ládi hrušky mléčná rýže mléčná rýže láďa hruška top recepty moka dezerty recept mléčná rýže mléčná rýže recept receptura mléčná rýže hruška láďa mléčná rýže caro nova receptura mléčná rýže lada hruška recepty řezy z kávy caro mlecna ryze videorecept videorecept na mléčnou rýži recepty ládi hrušky na sladkou rýži vhodná ryze na mléčnou ryzi mléčná rýže od ládi hrušky