Suroviny pro 3 porce
3porce
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 3 949 kJ / 944 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 182,26 g |
| Tuky | 22,18 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 903 mg |
| Sodík | 2,35 g |
| Sůl | 5,60 g |
| Sacharidy | 3,80 g |
Postup přípravy
Kureci maso (prsa) nakrajime na nudlicky.
Dame do misky a pridame Solamyl, hladkou mouku, sul, vegetu, pepr, vajicka, sojovku. Krok 2: Vse promichame ,davame na rozpalenou panev a peceme dozlatova.
Zveřejněno 7. 12. 2021
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Placičky z kuřecího masíčka
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/g1KZ
Moje poznámka
Placičky z kuřecího masíčka
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/g1KZ
Nejnovější recepty
Vepřová panenka s cibulovo-hořčičnou omáčkou
Přidáno před 4 hodinami
Těstoviny se smetanovou cuketovou omáčkou
Přidáno před 4 hodinami
Roláda s tvarohem a třešněmi
Přidáno před 4 hodinami
Krůtí na karí s cuketou a lilkem
Přidáno před 6 hodinami
Citrusovo-bazalková limonáda
Přidáno před 7 hodinami
Dietní cuketová polévka
Přidáno před 9 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Buřtguláš
moravectomasek před 26 minutami
Sekaná s cuketou a sýrem
Sahula před 27 minutami
Krkovička po farářsku
[email protected] před 1 hodinou
Zasněžená rybízová buchta - báječná a rychlá
Hapla před 1 hodinou
Bleskové sýrové bochánky
Jan Nemec před 2 hodinami
Kuřecí prsa s omáčkou s chilli
MilosCz před 2 hodinami
Majonézová hrnkovka
brtna před 5 hodinami
Gaspacho - vychlazená španělská polévka
Kristina1 před 7 hodinami
Krupicová polévka zapražená
Tynaja před 7 hodinami
Obědový těstovinový salát
anetaprochazkova263 před 8 hodinami
Suroviny:
prsa kuřecí,
solamyl,
sůl,
vegeta,
vejce,
mouka hladká,
omáčka sojová
Komentáře (9)
Pokud je na těchto stránkách už takový recept, opravdu nevím jak jsem již psala.....
Dostala jsem ho od kolegyně a já přeci nebudu prohledávat celý net před mým vložením zda tu nejsou stejné recepty.....
Myslím si, že nejsem jediná.....
Hezký večer přeji ????????