Těstovinky

Těstoviny Doba přípravy: 20minut... 4 názory

Těstoviny Doba přípravy: 20minut... 4 názory

Suroviny 3 porce

těstoviny Panzani
máslo Perla
2 cibule
rajče
okurka

Postup přípravy receptu

 1. Vezmete těstoviny, dáte je vařit do hrnce tak na 20 minut, až budete mít uvařené těstoviny vezmete si máslo a zamícháte to k těstovinám.

 2. Pak si usmažíte na pánvi 2 cibulky pěkně do zlatova a nakrájíte, až je budete mít usmažené tak to přidáte do těstovin a nakrájíte rajče nebo okurku a máte jídlo hotové.

Komentáře k receptu Těstovinky

 • Iljusa Iljusa

  Tak se hlásím podruhé, přišel syn ze školy a první po čem "sáhl" byly tvoje těstoviny a při prvním soustu prohlásil - hmm, dobré:yes: Chutnala mu tam ta cibulka ;-)
  Tak Míšo, to je pro tebe jen taková zprávička - je jen o něco starší než ty - pokračuj ve vaření ;-)

  Odpovědět

 • Iljusa Iljusa

  Velmi zajímavý recept, zprvu jsem tápala - ale nakonec je to hotové.
  Cibulku jsem neudělala dozlatova, jen trochu osmažila, ale přiznám se, něco tomu chybělo - snad posypat sýrem ;-)Je to takový těstovin. salát :-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

 • Lusinda79 Lusinda79

  Mishalko těstoviny stačí vařit 8-12 minut;-), ale koukám, že chodíš do školy,jsi šikula, že už vaříš:yes:ode mě máš bodík

  Odpovědět

Tématické fráze: panzány těstoviny panzany recepty panzany salat z panzany těstoviny panzany recept panzány těstoviny recepty.cz kure kure na paprice neco k testovinam syrova omacka panzany čem vařit těstoviny panzany recepty express kuře na paprice recepty s panzany v čem vařit těstoviny dobré těstovinky těstovinky se zeleninou panzany a vepřové maso recept na panzány panzáni těstoviny recepty s těstovinami panzany