Těstoviny pappardelle s cuketou a lososem
Recept ještě nebyl hodnocenPappardelle jsou italské těstoviny, nudle široké 2-3 cm. Podáváme je se smetanovou omáčkou, ve které je orestovaná cuketa, šalotka a česnek. Na závěr do omáčky vložíme…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 509 kJ / 361 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 12,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 12,00 g |
| Tuky | 1,20 g |
| – nasycené | 0,40 g |
| – nenasycené | 0,30 g |
| –– mononenasycené | 0,15 g |
| –– polynenasycené | 0,15 g |
| ––– omega 3 | 0,10 g |
| Vláknina | 2,90 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 2 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 74,00 g |
| – cukry | 2,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Pappardelle jsou italské těstoviny, nudle široké 2-3 cm. Podáváme je se smetanovou omáčkou, ve které je orestovaná cuketa, šalotka a česnek. Na závěr do omáčky vložíme…
Tento pokrm je ideální pro milovníky lehké a zdravé kuchyně, kteří ocení jednoduchost a rychlost přípravy. Čerstvý chřest dodá těstovinám příjemnou svěžest i křupavost,…
Očištěnou a odblaněnou panenku nakrájíme na plátky široké cca 2 cm (3 ks na porci) a lehce naklepeme klouby ruky. Jednu lžíci oleje smícháme s bylinkami, špetkou soli,…
1. Česnek, rukolu a trochu soli rozmixujeme tyčovým mixerem, přidáme pinie, znovu promixujeme. Směs přendáme do misky a přimícháme polovinu parmezánu. Nyní začneme…
Pappardelle s kuřecím masem, cuketou a sušenými rajčaty je vynikající italský pokrm, který kombinuje široké těstoviny s lahodnými ingrediencemi. Šťavnaté kousky kuřecího…
Těstoviny provoněné aromatickou šalvějí podáváme s lahodnými závitky z vepřového masa, které naplníme pršutem, jarními cibulkami, šalvějí a s jednoduchou omáčkou z…
Lehké těstoviny s jemným hráškovo-mátovým pestem připravíme během chvilky. Těstoviny uvaříme na skus, pesto rozmixujeme z hrášku, bylinek a ořechů a vše promícháme.…
Jak děda stárne a vnouček roste, tak na mne zkouší různé finty. Tentokrát bylo umíš sejrovou omáčku a kuře? No jasně. Tak to uvař, já to platím. Jak bylo dohodnuto,…
Těstoviny s rybou jsou velmi rychlým a chutným jídlem pro celou rodinu, tak pojďme na to... Brokolici a květák rozdělíme na růžičky velikosti sousta a vaříme 5 minut…
Na rozpálenou pánev dáme nakrájenou cibulku, osmahneme do sklovata, potom přidáme na kostičky nakrájené kuřecí prso, orestujeme dozlatova, přidáme sůl, pepř. Jakmile je…
Očištěné maso nakrájíme na velikost soust, dáme do misky, osolíme, opepříme a promícháme se lžící bílého jogurtu. Takto upravené maso je křehké, šťavnaté, nevysuší se a…
Rychlé těstovinové jídlo plné chutí. Bazalkové pesto, prosciutto, parmazán, česnek a olivový olej vás v myšlenkách přenesou do slunné Itálie. Lehce stravitelné kuřecí…