Zapékaná špagetová dýně s jehněčími plíčky
Recept ještě nebyl hodnocenCelú neolúpanú špagetovú tekvicu uvaríme (v kuchte varím 20 minút od syčania ventilu, vypnem a nechám prechladnúť). Rozrežeme, vyberieme semienka a vidličkou dužinu…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 381 kJ / 91 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 16,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 16,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 3,00 g |
| – nasycené | 1,00 g |
| – nenasycené | 2,00 g |
| –– mononenasycené | 1,30 g |
| –– polynenasycené | 0,70 g |
| ––– omega 3 | 0,02 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 308 mg |
| Sodík | 200 mg |
| Sůl | 0,50 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Celú neolúpanú špagetovú tekvicu uvaríme (v kuchte varím 20 minút od syčania ventilu, vypnem a nechám prechladnúť). Rozrežeme, vyberieme semienka a vidličkou dužinu…
Na oleji orestujeme nadrobno nakrájanú cibuľu. Vložíme na kocky narezané pľúcka, posypeme kurkumou, čiernym korením a sumah a soľou. Premiešame, podlejeme horúcou vodou…
Na oleji orestujeme nadrobno nakrájanú cibuľu, pridáme na kúsky narezané pľúcka a chvíľu restujeme.Vložíme na štvrtiny nakrájané šampiňóny, pridáme kari pastu, bobkový…
Pľúcka uvaríme spolu s cibuľou, cesnakom, soľou a koreninami domäkka.Potom ich vyberieme, vývar zachytíme. Pľúcka narežeme na menšie kúsky.Na troche oleja opražíme múku,…
Domácí taštičky s jemnou náplní z jehněčích plíček jsou tradičním doplňkem do sváteční polévky. Náplň krátce orestujeme, těsto vyválíme najemno a taštičky uvaříme v…