Nepravé humrové chlebíčky

Suroviny

rybí filé
nové koření
bobkový list
celý pepř
Majolka®
sladkokyselé okurky - jemně nakrájené
cibule - jemně nakrájená

Postup přípravy receptu

 1. Rybí filé uvařit s kořením. Nechat vychladnout, vybrat kosti koření, přidat majolku, okurky, cibuli a řádně promíchat. Nechat vychladit, mazat na veku a zdobit plátkem citronu.

Komentáře k receptu Nepravé humrové chlebíčky

 • rusalka rusalka

 • AniCiz AniCiz

 • yanull yanull(moderátorka)

  Tomášku, ale zkus se projevit a nějaký "nemravný" chlebíček můžeš vytvořit, budeme se na něj těšit.;-):-p Já za tento "mravný nepravý humrový" Věrce posílám bodík.:yes::-);-)

  Odpovědět

 • Nadja Nadja

  Tome, tak Tě to navnadilo, a nakonec klasika!?

  Odpovědět

 • thomassinno thomassinno

  Booože :-D já četl nemravné humrové chlebíčky, a ony to jsou nepravé :-D A tak jsem si říkal, co muže být na chlebíčcích nemravného :-)) Asi si zajdu k očnímu, a Tobě za hezký receptík posílám boďku Verko :yes: +2

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Vera.a vítej na Topreceptech;-):-K. Jsme moc rádi za tvé receptíky, ale možná sis všimla, že tady máme většinu receptů s fotem. Není to samozřejmě povinné, to né, ale receptů s fotem si každý víc všimne. Takže, ať se ti tady líbí a kdyby to jen malinko šlo, budeme za fotky rádi;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: humrový chlebíček humrový salát humrová pomazánka na chlebíčky prava humrova pomazanka recept na humrový salát recepty s fotem humrový salát z filé neprava humrova pomazanka nemravny moucnik chlebíček humrovy humrove humrový humrový salát na chlebicky recept humrový chlebíček z filé nepravý rybí salát nepravy humrová pomazánka bobkový list nepravý humrová pomazánka pravá humový chlebíček recepty humrové špagety