Pórek se slaninou

Suroviny

Pro 4 osoby:
4 středně velké pórky
50 g tvrdého sýra typu Parmezán
mletý pepř
12 plátků uzené slaniny

Postup přípravy receptu

 1. Pórky očistíme, omyjeme, zelenou část odřízneme a bílou, až ke kořenu, nařízneme.

 2. Sýr nakrájíme na tenké plátky, které vsuneme mezi jednotlivé listy pórku, opepříme a každý jednotlivý pórek ovineme třemi plátky slaniny.

 3. Pórky narovnáme na kuchyňským papírem vyložený talíř, zakryjeme a vložíme na 9-11 minut do MT, zapnuté na plný výkon. Podáváme jako teplý předkrm.

Komentáře k receptu Pórek se slaninou

 • Johny Johny(neregistrovaný)

  Je to fakt výborný! Já jsem teda hodil troubu na plný výkon, rolky pomazal rozpuštěným máselm a ještě popepřil. Plech jsem dal nejdřív na nižší příčku a asi po pěti minutách na chvilku úplně nahoru. Ten čas je relativní.. chce to zkrátka hlídat..

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Z tohoto receptu jsem rozčarovaná. Když jsem to dělala, tak jsem se na pokrm těšila. Ale výsledek mně zklamal. 9-11 min. na plný výkon je nesmysl !!! Vyndala jsem to po 8 min., kdy už to téměř nadskakovalo v MW. a bylo to spálené. Myslím, že 3-4 min. jsou opravdu maximum. Jinak to není špatný nápad. Někdy to zkusím znovu, ale na méně minut a na menší výkon.

  Odpovědět

Tématické fráze: pórek recepty recepty pórek porek recepty z pórku pórek recept recept pórek recepty na porek pokrmy z porku recept na porek pokrm z porku recepty s porkem pórek+recept letní pórek recepty recept z porku recepty se slaninou quiche pórek pórek - recepty ´pórek top recepty pórek pokrmi z porku