Slaninové mini šneky

Rechty Kuchařka: Rechty

Doba přípravy: 15 minut Minutky 1 názor

Suroviny

listové těsto
hladká mouka
hořčice
anglická slanina
Recept si zatím oblíbili 4 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Těsto posypeme moukou a rozválíme na placku tlustou 1-1,5 cm. Potřeme hořčicí a přidáme slaninu. Stočíme do rolády a nakrájíme na 1-2 cm tlusté plátky.

  2. Položíme na pečící papír a pečeme na 180°C cca 15-20 minut. Prostě dozlatova. Pokud slaninka po krajích zčerná, tak vytáhneme (nebude spálená, pouze křupavá).

Poznámka

Na hlavní fotce slanina opravdu není spálená, že by chutnala po spálenině :-) S trošku černými kraji se musí počítat, protože slanina se upeče dřív než těsto :-)

+pod pečícím papírem je mastné z másla, na tomto plechu jsem totiž dělala před těmito šneky šneky mini pizza, při kterých se díky máslu zabrání přilepení sýru :-)

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 6 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Slaninové mini šneky

  • chimena chimena

    Moc krásně vypadají. Také je dělám a to na mnoho různých způsobů. Dávám bodík. :yes:

    Odpovědět

Tématické fráze: slaninové šneky minišneci z listového těsta slaninový šneky mini šneci slanina sneci recept na pizza šneky se slaninou minišneci slaninové šneky z listového těsta pizza šneky se slaninou a sýrem slaninový šneci z litového těsta mini pizza šneky minišneci recept recept na slaninové šneky šneci ze slaniny slaninoví šneci z listového těsta listový slaninový șneci listový slaninový șneci slaninová šneci šneci hořčice slanina recept slaninoví rohlíky