Gnocchi s vepřovým masem a holandskou omáčkou

Suroviny

Vepřová kýta
gnocchi
vývar
žloutek
citronová šťáva
sůl
olivový olej
plátečky másla

Postup přípravy receptu

 1. Rozpálíme si olivový olej a na něm orestujeme kýtu na nudličky.

 2. Plamen snížíme a mezitím už vaříme gnocchi.

 3. Olej z masa slijeme, přidáme k masu gnocchi, lehce opečeme, prohřejeme, přilijeme asi 1 dcl vývaru.

 4. Když vývar zavaří, stáhneme z ohně a vmícháme žloutek a promícháme.

 5. Dochutíme citronovou šťávou, solí, zdobíme proužky másla

Komentáře k receptu Gnocchi s vepřovým masem a holandskou omáčkou

 • Hani, tady v Albertu stojí gnocchi přez 40 kč. Kupuji je v Penny, jsou tam kolem 15 kč. Už mi tady někdo vysvětloval, že je v nich nějaký rozdíl, ale měl jsem oboje a já ten rozdíl nijak teda nevnímám. Taky je máme strašně rádi, dají se klidně udělat i s mákem, příloha téměř ke všemu. Tohle jídlo nevypadá nějak vábně, ale určitě sis všimla, že to je děláno jinde, než u mne doma, je to ve Valentinu a byla jsem hodně překvapená, jak si to zákazníci dávali a opravdu to bylo skvělé.;-)

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

  Jani tohle je dobrá mňamka:yes: ty gnocchi máme strašně rádi, ale0kupuju na 1 osobu 1 balení /nebo jsme snad větší jedlíci, já fakt nevím, ale nám to nestačí/. To víš a to se pak pěkně prodraží ten oběd:-(( ale je to dobré, dávám bodik:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: gnocchi s vepřovým masem omáčka k vepřovému masu omáčky z vepřového masa štáva k vepřovému masu recept gnochi se sýrovou omáčkou omáčky k vepřovému masu dobré omáčky k vepřovému masu vepřové maso s gnocchi noky s vepřovým masem gnocchi s vepřovým gnocchi pohlreich šťáva k vepřovému masu gnocchi s houbovou omáčkou syrova omacka s veprovym masem omáčka z vepřového masa gnocchi recept pohlreich omáčka k vepřovému maso s omáčkou gnochi s vepřového masa sýrová omáčka na gnochi