Postup přípravy
Krok 1: Vločky namočíme do mléka (jsou pak rychleji uvařené) a uvaříme kaši, kterou při vaření mícháme a nepřipálíme. Já osobně mám raději řídší kaši, ne takovou tu suchou, tuhou.
Krok 2: Kaši dáme do misky, přidáme nakrájený banán, pár vlašských ořechů, osladíme medem a posypeme semínky kopřiv (jsou to takové ty zelené hrozny v horní části odkvetlých kopřiv), více ingrediencí nepřidávám. Tuto snídani si dělám občas a vždy si pochutnám.
Zveřejněno 28. 1. 2020
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Ovesná kaše na snídani
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/vVp5
Moje poznámka
Ovesná kaše na snídani
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/vVp5
Nejnovější recepty
Těstoviny s masem ve smetanové sýrové omáčce
Přidáno před 13 hodinami
Pečená zelenina s cuketou
Přidáno před 13 hodinami
Těstoviny s lososem a brokolicí podle Zdeňka Pohlreicha
Přidáno před 14 hodinami
Zapečená kuřecí prsa se slaninou, sýrem a sušenými rajčaty
Přidáno před 14 hodinami
Vepřová pečeně s cuketou
Přidáno před 15 hodinami
Club Sandwich s hranolkami
Přidáno před 15 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Bublanina s jogurtem
Petik05 před 5 hodinami
Těstovinový salát s tuňákem I
Limek před 10 hodinami
Bublanina - nadýchaná - s jakýmkoli ovocem
michaelka.to před 10 hodinami
Žampionový krém
zdenek.otrusina před 11 hodinami
Míši opilý perník
Jan Nemec před 12 hodinami
Dvojitý guláš z hovězích líček a vepřové plece
Jan Nemec před 13 hodinami
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 16 hodinami
Velmi šťavnatý moučník
Noumik před 17 hodinami
Vepřové s rýží z jednoho pekáčku
poirotka před 17 hodinami
Přírodní plátky na žampionech
perseus před 17 hodinami
Tématické fráze:
ovesné kaše ke snídani,
ovesná kaše k snidani,
jak uvaříme ovesnou kaši,
ovesná kaše snídaně
Suroviny:
vločky ovesné,
banán,
ořechy vlašské,
med,
Komentáře (2)
Děkuji za zmínku
Doposud tato semínka používám pouze k výsevu, ale teď jsem si o nich cosi přečetl... - je to pro mě novum