Tři pomazánky na chlebíčky a soudečky nebo jednohubky
Recept ještě nebyl hodnocenLáká vás připravit vymazlené slané pohoštění pro přátele nebo rodinu? S chutí do toho! V tomto receptu máte tři osvědčené tipy na lahodné pomazánky pro přípravu…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 222 kJ / 292 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 28,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 28,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 20,00 g |
| – nasycené | 6,00 g |
| – nenasycené | 12,00 g |
| –– mononenasycené | 8,00 g |
| –– polynenasycené | 4,00 g |
| ––– omega 3 | 1,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 60 mg |
| Sodík | 3,60 g |
| Sůl | 9,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Láká vás připravit vymazlené slané pohoštění pro přátele nebo rodinu? S chutí do toho! V tomto receptu máte tři osvědčené tipy na lahodné pomazánky pro přípravu…
Rukola má vynikající štiplavou chuť a bývá zpestřením každého zeleninového salátu. Stačí k ní přidat vařená vejce, cherry rajčata, sardelky a decentně dochutit. Chutná a…
Sezóna chřestu v nejlepší kondici netrvá dlouho. Využijte skvělou jarní zeleninu a připravte si křupavé výhonky s přelivem z ochuceného másla a osmaženou strouhankou.…
Těstoviny na mnoho způsobů patří k oblíbeným obědům. Vyzkoušejte variantu se smetanou, brokolicí a sardelovými řezy, kterou zajímavě dochutí a provoní kurkuma. Před…
Křupavé brambory obalené slaninou, doplněné svěžím chřestem a lehkým salátkem s citronovou zálivkou. Jednoduché jídlo, které vypadá efektně, skvěle chutná a hodí se jako…
Kuřecí prsa rozkrojíme na slabší plátky, osolíme a posypeme sušenou bazalkou. Na pánvi je opečeme z obou stran. Vyjmeme a do pánve přihodíme na kostičky nakrájená…
Dušené hovězí plátky jsou při správné přípravě měkké a šťavnaté. Tentokrát je připravíme na švédský způsob a do šťávy přidáme kyselou okurku a sardelové řezy, které…
Vychutnejte si legendární salát Niçoise, který v sobě snoubí chuť tuňáka, ančoviček a čerstvé zeleniny. Díky vařeným bramborám, vajíčku a jemné česnekové zálivce tvoří…
V hrnci rozpustíme máslo, zasypeme moukou a připravíme jíšku.Zalijeme ji chladným vývarem, rozšleháme a přivedeme k varu. Vložíme cibuli a vaříme mírným varem 20 minut. …
Cibulku nasekáme nadrobno. K brynze přidáme změklé máslo, hořčici, sardelové řezy a vše vyšleháme do pěny.Přisypeme omytou pokrájenou cibulku.Ozdobíme pažitkou nebo…
Na olivový olej dáme na plátky nakrájený česnek, minutu opékáme a přidáme sardelové řezy, chilli, kapary, nakrájená sušená rajčata.Chvilku společně restujeme, pozor na…
Recept na pečené papriky plněné mozzarellou a olivami pochází z balkánské kuchyně. Výsledný pokrm krásně voní po oreganu a česneku a překvapí vás svojí výtečnou chutí.…
Žloutky prolisujeme a utřeme se zpěněným máslem, přidáme sardelovou pastu, vmícháme jemně usekaný bílek, zelenou petržel nebo pažitku a trochu posekaných sardelových…
Žloutky prolisujeme a utřeme se zpěněným máslem, přidáme sardelovou pastu, vmícháme jemně usekaný bílek, zelenou petržel nebo pažitku a trochu posekaných sardelových…
Líčka očistíme a cibuli jemně nakrájíme. Na pánvi rozehřejeme olej s jednou lžící másla a maso zprudka opečeme, přidáme cibuli a ještě chvíli společně restujeme. Osolíme…
Kapustu očistíme, nakrájíme na jemné proužky a povaříme 3 minuty. Scedíme a dáme stranou.V hlubší pánvi rozehřejme dvě lžíce olivového oleje, přidáme jemně pokrájené…
Pizza z kynutého těsta s rajčatovou náplní, obložená šunkou, cibulí, sardelkami, feferonkami a olivy voní po oregánu a zasypaná je parmezánem. Stačí trocha času a můžete…