Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Byť spousta z nás slaví pouze květnový svátek lásky, má i Valentýn své příznivce. Obchody jsou s předstihem plné nejrůznějších kýčovitých dárků, avšak tím nejcennějším jsou především společně strávené chvíle.

Svatého Valentýna slaví každoročně více a více lidí. Někteří tento den pojmou pouze symbolicky a dají své polovičce drobný dáreček, jiní zase plánují větší překvapení. Připravte své drahé polovičce pohoštění, protože láska prochází i žaludkem.

Snídaně nejen do postele

Romantickou snídaní do postele určitě zabodujete. Popřemýšlejte, co váš partner nejraději snídá a "oblečte" pokrm do srdíčkového kabátku. Lákavé jsou lívance i vafle ve tvaru srdíček, ale také stejně vytvarovaná vajíčka ke slané snídaňové variaci.

Společné mlsání po celý den

Oběd si můžete připravit společně doma. Pokud se vám nechce trávit zbytečně mnoho času v kuchyni, vyražte do restaurace. Během odpoledne pak můžete mlsat dobroty, které jste připravili s předstihem podle oblíbených chutí vaší polovičky.

Zakončení dne romantickou večeří

Jestli je něco, co si ve spojitosti s Valentýnem ihned představíme, je to večeře při svíčkách. Ta doma připravená má skvělé benefity v podobě naprostého soukromí i rozvržení času jen a jen podle vás. Popusťte uzdy svým fantaziím i chutím.

Napište nám do komentářů, jak slavíte svátek všech zamilovaných právě vy. Pokud Valentýna neslavíte a jste věrní prvnímu květnovému dni, i přesto se vám může hodit tip k přípravě lehkého těstovinového salátu s kuřecím masem:

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více