Cuketová krémová polévka ze tří surovin

Polévky Doba přípravy: 20 min. 5 názorů

Polévky Doba přípravy: 20 min. 5 názorů

Suroviny cca 3

větší hezky křehká cuketa
čerstvý tvarohový kozí sýr
olivový olej

Postup přípravy receptu

  1. Větší cuketu nakrájíte na plátky nebo na kostičky (doporučeno vydlabat prostředek s jadýrky), v hrnci lehce osmahnete na olivovém oleji (ne do hněda, jen tak aby zavadla).

  2. Zalijete cca 0,75 l horké vody a tyčovým mixérem umixujete s jedním čerstvým tvarohovým kozím sýrem třeba značky Soignon (použil jsem já) nebo Chavroux.

  3. Při podávání možno lehce přisolit či popepřit.

Poznámka od kuchařky

zdroj: www.lidovky.cz (článeček z léta 2009), uvedena autorka Hana Michopulu.

Pokud vyzkoušíte, moc mě zajímá, jak vám chutnala - já všechny tři suroviny (každou zvlášť) zbožňuju, ovšem z chuti polévky mám poněkud rozpolcený pocit, nemůžu přijít na to, jestli mi chutnala nebo ani ne :-)

Ale je fakt rychlá.

Komentáře k receptu Cuketová krémová polévka ze tří surovin

Tématické fráze: cuketova polívka krémová cuketová polévka cuketova polevka kremova cuketová polévka se sýrem polévka z cukety se sýrem cuketová krémová polévka cuketová polévka cukinová polévka rychlá cuketová polévka vaření ze tří surovin cukinova kremova polevka cuketová polívka recept recepty ze tri surovin cuketová polévka recept polévka z cukety a koziho sýra ze tří surovin lidovky cuketa recept cuketová polévka recept aha cuketova kremova polivka vaření cuketová polívka