Rychlá tuňáková pomazánka

Suroviny 1-2 porce

1 Majolka® nebo jedna tatarka ve vaničce
1 malá plechovka tuňáka

Postup přípravy receptu

 1. Otevřeme konzervu, vylijeme olej a tuňáka vložíme do misky. Potom přidáme majolku nebo tatarku a promícháme. Podáváme namazané na krajíci chleba nebo s bagetou.

Komentáře k receptu Rychlá tuňáková pomazánka

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  mariana.: pochutnali sme si ;-) Použila som jogurtovú tatarku, takú používam na všetko, bolo to rýchle a so zeleninkou veľmi dobré :yes:

  Odpovědět

 • aaura aaura

  caterpillar: přesně....takhle jí dělám doma a děláme jí i ve školce dětem.....jednoduchá, ale výborná....a stačí na to tunák drcený (dokonce je to lepší, než kousky).
  Ta Majolka® mi tam taky nesedí, asi by mi z ní bylo těžko :-S

  Odpovědět

 • caterpillar caterpillar

  tunakovou pomazanku mam rada, ale utrenou z pomazankoveho masla, trochu cibulky, citronove stavy a dochutit solí a pepřem... taky nic extra, ale ja si pochutnám :-))

  Odpovědět

 • mariana. mariana.

  Honzo,tak na pomazánce bych si asi nepochutnala.Samá majonéza a nic víc.:-(

  Odpovědět

Tématické fráze: tuňáková pomazánka tunakova pomazanka s majonezou tuňáková pomazánka bez majonezy dobrá tuňáková pomazánka recepty na pomazánku z tunáka tuňáková pomazánka z hrušky tuňákova pomazanka recept pomazánka z drceného tuňáka tunakova pomazanka s tatarkou tuňáková pomazánka hruška tunakova pomazanka ze skolky recept tuňáková pomazánka recept na tuňákovou pomazánku recept na pomazánky z tuňáka pomazánka z tuňáka z konzervy tunák drcený pomazánka pomazanky pro deti / mat.skolky recept tuňáková pomazánka recepty tuňáková pomazánka pomazánka z tuňáka