Míša řezy Mikimik

Suroviny

Těsto:
6 vajec
6 lžic cukru krupice
6 lžic polohrubé mouky
3 lžíce oleje
trochu prášku do pečiva
2 lžíce kakaa
Náplň:
500 g tvarohu
250 g másla (Hery)
200 g moučkového cukru
Poleva:
1 čokoláda na vaření
80 g ztuženého tuku
80 g cukru moučka
2 lžíce kakaa

Postup přípravy receptu

  1. Začínáme přípravou těsta. Žloutky utřeme s cukrem do pěny, do mouky přidáme na špičku nože prášku do pečiva a kakao a promícháme. Z bílků ušleháme tuhý sníh. Do mouky přidáme olej a žloutkovou pěnu a společně promícháme. Nakonec lehce vmícháme sníh z bílků a těsto rozetřeme na tukem vytřený a moukou vysypaný plech.

  2. Pečeme ve středně vyhřáté troubě. Jakmile se korpus začne oddělovat od okrajů plechu, vyjmeme ho z trouby a necháme vychladnout.

  3. Změklé máslo, tvaroh a cukr společně vyšleháme a hmotou rovnoměrně potřeme upečený korpus. Do hrnečku nad párou rozlámeme čokoládu na vaření, přidáme ostatní suroviny a zahříváme, až se vše rozpustí.

  4. Polevu rovnoměrně rozetřeme na povrch moučníku a celý moučník dáme do ledničky, aby se dobře vychladil. Poté krájíme na řezy a podáváme.

Komentáře k receptu Míša řezy Mikimik

  • maiva maiva

    Míša řezy jsou tu Xkrát:-// je zde vyhledávač:yes:

    Odpovědět

Tématické fráze: míša řezy míša řezy na plech ze dvou vajec míša řezy na plech míša řezy ze čtyř vajec míša řez míša řezy ze dvou vajec míša řezy recept řezy míša recept míša řezy hrnečky miša řezy.cz babicovy miša řez na plech recept řezy na hrnečky hrneček s přípravou na čokoládu mikimik míša řezy recept čokoláda z kakaa míša řezy ze dvou z vajec misa rezy top recepty míša recept odlehčený tvarohový míša řez odlehčeny míša řezy na plech