Skořicové mandle

Cukroví Ostatní Doba přípravy: 5 + sušení 0 názorů

Cukroví Ostatní Doba přípravy: 5 + sušení 0 názorů

Suroviny 1 porce

- hrst mandlí – loupaných
- 2 lžičky skořice
- lžíce agáve (seženete ve zdravé výživě)
- kokosový cukr – podle chuti (seženete ve zdravé výživě)

Postup přípravy receptu

  1. Oloupané a ještě vlhké (loupu je hned po tom, co je vytáhnu z vody) mandličky dáme do misky a nejprve přidáme agáve.

  2. Pořádně směs promícháme, aby se agáve dostalo na všechny mandličky (začnou lepit). Pak přidáme kokosový cukr a opět promícháme, nakonec přidáme i skořici. Vše promícháváme, a pokud jsou mandle moc vlhké, můžeme přidat ještě více skořice nebo cukru.

  3. Podle chuti klidně přidejte kokosový cukr, ale ne agáve, protože by krusta byla moc vlhká a skořice by stékala. Hrajte si!

  4. Rozprostřeme mandličky v sušičce a sušíme asi 15 hodin. Máte se na co těšit, pokud znáte vůni a chuť mandlí v cukru!!

Komentáře k receptu Skořicové mandle

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: skořicové mandle mandle ve skořici recept recepty z mandlí mandle ve skořici recept mandle ve skorici mandle v cukru a skořicí mandle ve skořicovém cukru mandle ve skořici cukroví recepty vánoční skořicové mandle mandle se skořicí recept mandle v čokoládě a skořici recept mandlicky ve se skořicí mandle v cukru recept recept na skořicové mandle mandle v cukru se skořicí recept mandle v cukru se se skořicí skoricovemandle recept mandle v čokoládě se skořicí jak na sušení mandlích mandle v cukru a skořice