Kuřecí čtvrtky se šunkou a sýrem

Suroviny

Kuřecí čtvrtky(nebo stehna)
sůl
pepř
vajíčko
hladká mouka
olej
smetana
šunka
plátkový sýr
hořčice

Postup přípravy receptu

 1. Kuřecí čtvrtky částečně odkostíme, osolíme, opepříme, obalíme v hladké mouce a našlehaném vajíčku a opečeme na oleji ze všech stran.

 2. Naložíme je do máslem vymazaného pekáče, na každý kousek dáme šunku a sýr, zalijeme smetanou s trochou hořčice a dáme zapéct.

 3. Pečeme zhruba 40 minut na 200°C, ale respektujeme výkon své trouby.

Poznámka od kuchařky

Zdroj-Doporučené recepty- Alena Zniszczolová

Komentáře k receptu Kuřecí čtvrtky se šunkou a sýrem

 • spagetka spagetka

  Jana Remkova: Jani, prostě písni, žes pekla třeba 30 minut na 180°C, ale že každý musí respektovat vlastní troubu, vyhneš se zbytečným dotazům ;-);-);-), ale udáš aspoň orientačně dobu

  Odpovědět

 • :): No, hlavně, až bude maso měkké a maso bude mít červenou kůrku. Každá trouba je jiná. Já nerada uvádím tyhle údaje. Kolikrát je napsáno péct 40 minut a kdybych to tak udělala, mám to na uhel ;-)

  Odpovědět

 • :) :)(neregistrovaný)

  Na jak dlouho?

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova(autorka receptu)

  Radime, na tom není co nezvládnout, věřím, že to budeš umět;-)

  Odpovědět

 • Radim Radim(neregistrovaný)

  Doufám že to zvláádnu nejsem zkušeny kuchta tak jdu na to..btw: být sám doma přináší i to že si musím sám vařit :) držte palce :)

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Vypadá to báječně, taková a podobná jídla se snad nikdy nepřejí :-). Vypadá to, že premiéru uskutečním o víkendu! :-):yes: Ovšem bod můžu poslat předem, už jen kvůli fotografiím...:-)

  Odpovědět

 • Market, propeče se super. Něco tomu asi pomůže, že to naprudko opečeš na té pánvi. Taky jsem měla strach a to fakt byly obry čtvrtky. Tak jak to vidíš,;-) to už šlo samo od kosti

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Pečené kuře s čímkoliv (kromě hub:-//) je oblíbený recept, protože je to téměř bez práce. Jen přemýšlím, jestli se to stehno stihne propéct dřív, než se začné připalovat ten sýr napovrchu :-?:-? Ale asi ano, když to doporučuješ, viď ? Bodíkuju ;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: recepty z kuřecích čtvrtek recept z kuřecích čtvrtek kuřecí zadní kuřecí čtvrtky-recept kuře šunka sýr kuřecí čtvrtky-recepty kuřecí šunka kureci ctrvrtky se zelim co uvařit z kuřecích čtvrtek recepty na kuřecí zadní čtvrtky plnene pečené kuře se šunkou kureci zadni recept kuřecičtvrtky kuřecí čtvrtky na smetaně kuřecí stehna recepty kurecí maso se sunkou kuřecí šunka sýr pečené kuře recept pecene kure s houbami pecene kureci zadni ctvrtky