Pikantní kuřecí křidélka jako od KFC

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 hodina 2 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 1 hodina 2 názory

Suroviny 3 - 4 porce

kuřecí křídla - 10 ks (dle počtu osob)
chilli koření
mletá pálivá paprika
hladká mouka
vejce (dle počtu křídel)
strouhanka
cornflakes
majoránka
tymián
bazalka
oregáno
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

  1. Do hlubokého talíře nasypeme koření (můžete přidat jakékoli dle chuti, hlavní je chilli a pálivá paprika), ve kterém budeme křídla obalovat. Vše smícháme a křídla postupně obalíme kořením.

  2. Následně vložíme křídla do mouky, vajíček a strouhanky, která je smíchaná s nadrcenými cornflaks (já cornflakes rozdrtím v ruce).

  3. Předehřejeme troubu na 180°C a na plech s olivovým olejem poskládáme křídla a pečeme do zlatova cca 20 minut.

Poznámka od kuchařky

U všech ingrediencí schválně není uvedeno množství. Vše přizpůsobíme tomu, kolik budeme mít strávníků.

Jako příloha perfektně poslouží den zbylé brambory třeba z druhého dne. Uvařené brambory rozkrájíte na menší kousky a hodíte na pánvičku. Můžete i zasypat bylinkami (fantazii se meze nekladou).

Komentáře k receptu Pikantní kuřecí křidélka jako od KFC

  • tejaja tejaja(moderátorka)

  • Kropp1 Kropp1

    Ahoj, no do kuřete z KFC to má sice hodně daleko, ale také jsem hledal recept přímo z KFC dlouho. Doporučuji se mrknout a vyzkoušet na http://jsemkokot.cz/kfc-recept-proc-je-kure-z-kfc-tak-dobre/ Byl zde odhalen pravý recept na KFC produkty z kuřecího masa a také technika obalování! Je to naprostá bomba!<3

    Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí křídla jako z kfc kuřecí křídla kfc recept kuřecí kridelka kfc křidýlka jako z kfc kuřecí křídla kfc kuřecí křídla kfc recepty řízečky jako z kfc kuřecí křidélka jak z kfc pikantní strouhanka strouhanka kfc kuřecí křídla v cornflakes kuřecí křídl kfc recept kuŕecí jako z kfc směs na obalování kfc řízečků pikantní křidélka kfc kfc strouhanka křidýlka jako kfc pikantni kureci kridelka hot wings z kfc recept pikantní kuřecí křidélka kfc