Kakaový drobenkový koláč

Suroviny Na velký hluboký plech

Kakaová drobenka:
650 g polohrubé mouky
3 - 4 lžíce kakaa, dle barvy
1 prášek do pečiva
250 g másla nebo Hery
200 g moučkového cukru
mléko - pokud je potřeba
Tvarohová náplň:
3 měkké tvarohy - po 250g
1 dl mléka
3 vejce
1 vanilkový cukr
cca 130 g cukru krupice, dle chuti

Postup přípravy receptu

  1. Plech vyložíme pečícím papírem. Z ingrediencí na drobenku užmouláme sypkou směs, kterou rozdělíme na dva díly (jeden o maličko větší).

  2. Větší část drobenkové směsi stejnoměrně nasypeme na dno vyloženého plechu, na drobenku pak naneseme tvarohovou náplň, na kterou nasypeme zbytek drobenky. Dáme péct do předehřáté trouby na střední teplotu na cca 50 minut.

  3. Tvarohová náplň: tvarohy dle vlastní chuti osladíme, vmícháme mléko, žloutky a nakonec i zlehka tuhý sníh z bílků.

  4. Po upečení necháme vychladnout a pokrájíme. Můžeme před podáváním pocukrovat moučkovým cukrem.

Komentáře k receptu Kakaový drobenkový koláč

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: kakaovy drobenkovy kolac kluci v akci kakaový drobenkový koláč s pudinkem drobenkový kakaový koláč s tvarohem dynovy moucnik drobenkový koláč s tvarohem kluci v akci kakaový drobenkový koláč s tvarohem kakaový drobenkový koláč kluci v akci kakaový koláč s drobenkou kakaový koláč drobenkovy kakaovy moucnik recept na kakaový drobenkový koláč s tvarohem drobenkovy kakaovy koláč s s tvarohem kakaovy drobenkový tvarohový koláč dobenkový koláč kluci v akci kluci v akci drobenkový koláč kluci v akci zákusek z drobenky kakaovy drobenkovy kolač s pudinkem kluci v akci 650 g polohrubou mouky 4 lžice kakaa moučkového cukru drobenka na koláč z kakao drobenkový koláč kakaový