Roláda s pomazánkovým máslem a taveným sýrem

Předkrmy Doba přípravy: 30 minut 3 názory

Předkrmy Doba přípravy: 30 minut 3 názory

Suroviny 4 porce

2 baleni plátkového sýru eidam
pomazánkové máslo
200 g šunky
krabička taveného sýru (3 ks v baleni)
grilovací koření
česnek
červená nakládaná paprika
sůl
pepř
zelenina na ozdobu

Postup přípravy receptu

  1. Jako první připravíme pomazánku. Tavený sýr smícháme s pomazánkovým máslem, přidáme sůl, pepř, utřený česnek, špetku grilovacího koření.

  2. Na plech na pečící papír poklademe plátkový sýr, aby se trochu jednotlivé plátky překrývaly. Necháme chvíli roztavit. Sýr vytáhneme a s pečícím papírem přendáme na stůl.

  3. Na sýr poklademe šunku, natřeme pomazánkou, přidáme kousky červené papriky. Roládu srulujeme a dáme do lednice na 4 hodiny ztuhnout.

  4. Ztuhlou roládu nakrájíme a dozdobíme zeleninou.

Komentáře k receptu Roláda s pomazánkovým máslem a taveným sýrem

Tématické fráze: roláda z pomazánkového másla pomazánka sýrová z pomazánkovým máslem rolada ze taveného sýra recepty z pomazankoveho masla tiramisu pomazankove maslo a sýrem pomazánka ze sýru s pomazánkovým máslem sýrová pomazánka s pomazánkovým máslem buchty z taveneho syra recepty s pomazánkovým s máslem roládky z taveného sýra buchta z taveného sýra sýrová pomazánka s taveným sýrem ozdoba z platkoveho syra mrkvova rolada se sýrem sýrová roláda z pomazánkového másla roládka s pomazánkovým máslem pomazánka s pomazánkovým máslem pomazanka z pomazánkového másla sýr mrkvova rolada eidam roláda s pomazákovým máslem