Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 4 746 kJ / 1 134 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 14,88 g |
| Tuky | 3,97 g |
| Vláknina | 4,60 g |
| Cholesterol | 12 mg |
| Sodík | 87 mg |
| Sůl | 0,23 g |
| Sacharidy | 257,80 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 17. 2. 2010
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Rýže s banánem pro nejmenší.
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/46mx
Moje poznámka
Rýže s banánem pro nejmenší.
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/46mx
Nejnovější recepty
Kuřecí stehenní maso na paprice
Přidáno před 6 hodinami
Marocký kuskusový salát s cizrnou
Přidáno před 7 hodinami
Bílé máslové fazole se šunkovou klobásou
Přidáno před 7 hodinami
Jahodové kynuté buchty
Přidáno před 8 hodinami
Žampionová polévka nakyselo
Přidáno před 8 hodinami
Pečená vepřová plec
Přidáno před 11 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Jablkový tvarožník bez mouky
Kacess před 20 minutami
Bublanina - nadýchaná - s jakýmkoli ovocem
Akninah před 1 hodinou
Ražniči v zapékací misce
jana.kulkova před 1 hodinou
Křehký koláč s ovocem a drobenkou
Noumik před 3 hodinami
Falešný španělský ptáček
Sefiragold před 3 hodinami
Kuřecí čína
Mormon před 4 hodinami
Rybízový hrnečkový koláč s drobenkou
Pep.e před 5 hodinami
Banánová buchta - hrnková
Panova před 5 hodinami
Tématické fráze:
rýže pro kojence,
puding pro kojence,
od kdy může kojenec rýži,
od kdy muze kojenec ryzi a testoviny,
ryze s banany,
rýže pro děti,
kojenec ryze,
rýže u kojenců,
kojenec a rýže,
banán s rýží,
ryze a kojenec,
puding a rýže,
kdy dat kojenci ryzi,
puding pro nejmenší,
recepty z rýže,
pudink ryze banánem,
recept rýže s banány,
kdy muže kojenec banan,
kdy může kojenec ryzi,
kojenci a rýže
Suroviny:
rýže,
cukr,
pudink banánový,
skořice,
banán,
mléko
Komentáře (17)
byli druhý den bez oběda - zmizla i s pekáčem
Banán jsem krájela na plátky a chladíme v lednici.Jak je ted zima ja jsem chladíla venku.
Betina píše, že je rýže už uvařená. Já bych se zeptala, na jaké kousky se krájí banán - špalíčky? A chladí se v lednici?