Dorty k narozeninám

Suroviny

1. dort je marlenka
2. dort je prošívaná buchta s tvarohem
3. dort je ořechový s máslovo-pudingovým krémem

Postup přípravy receptu

 1. Marcipán je falešný, nejlépe se mi pracovalo s tím ze sušeného mléka.

 2. Barviva-cukrářské, hnědá barva je karob - je tmavší než kakao.

 3. Marlenka je vyrobená z plátu, které se válí, krém je salko + máslo. Poslední 6. plát (nejošklivější-z odřezků) jsem rozemlela s ořechy a nalepila na potřený dort. Kuličky jsou nějaké levné cereálie.

Poznámka od kuchařky

Inspirace - jen ten počítač jsem se nechala inspirovat internetem, byl to dort tatínkovi k 60. narozeninám. Protože je zedník-kancelářská krysa v důchodě, co bratrům pomáhá s rozpočty,atp. tak proto počítač s cihličkami:)

Komentáře k receptu Dorty k narozeninám

 • JANA HOMOLKOVÁ JANA HOMOLKOVÁ(neregistrovaný)

  prosím potřbuji návrch dortupro 1.vnoučka.bud´,kulatý nebo čtveratý,potažený modelovačkou a navrchu vláček.prosím o recept a návrch- vláčku a nějaké ozdůbky.

  Odpovědět

 • Petr Petr(neregistrovaný)

 • Augustinek Augustinek(neregistrovaný)

  :yes:ten kompl je super napad ;)

  Odpovědět

Tématické fráze: dorty k narozeninam recepty na dorty k narozeninám dorty k narozeninam recepty dorty k narozeninam recept dort počitač narozeninové dorty recepty dort k narozeninám recept recepty dorty k narozeninám dorty recepty k narozeninám dort k 60. narozeninám dort k narozeninam dort k 60 narozeninám dorty k 60 narozeninám recept na dort k narozeninam recepty na narozeninove dorty dort k narozeninám recepty dorty k 60. narozeninám dort k 60.narozeninám dorty dorty pocitac