Bačova kotleta

Vepřové maso Doba přípravy: 40-45 min 24 názorů

Vepřové maso Doba přípravy: 40-45 min 24 názorů

Suroviny 2 porce

2 hrubší kotlety bez kosti
3-4 menší žampiony
1 vajíčko
3 kusy korbáčků
1 lahůdková cibulka
1 menší cibule
půl lžíce másla
sůl
pepř
olej

Postup přípravy receptu

  1. nejdříve uděláme náplň do kotlet: Na másle zpěníme jarní cibulku nakrájenou na kolečka. Přidáme žampiony nakrájené na tenké plátky. Když je šťáva ze žampionů téměř odpařená, vmícháme na kousky nakrájené korbáčky, promícháme a přidáme vajíčko. Směs by měla být "táhnoucí se".

  2. Do kotlet nařízneme kapsu, kterou uvnitř nesolíme a naplníme je částečně zchladlou nádivkou. Osolíme, opepříme, sepneme jehličkami, nebo párátky a na oleji a osmažené cibuli dorůžova zprudka opečeme z obou stran.

  3. Poté kotlety i se štávou dáme do trouby, mírně podlijeme vodou a pečeme dorůžova. Během pečení podléváme výpekem. Podáváme s vařeným bramborem, nebo se zeleninovým salátem.

Poznámka od kuchařky

Můj experiment.

Komentáře k receptu Bačova kotleta

Předchozí 1 2

Tématické fráze: bačovo rizoto kotleta bačova kapsa součet čísel korbáčik bačovská kotleta kotleta recept bačův kotlet co uvařit z kotlety recept z kotlety korbáčky podle ládi hrušky bačova kapsa recept bacuv vepřové recepty kotleta top kotlety kotlety podle ládi hrušky dnes recepty bacuv platek kotleta z ovce bacova kotlrta kotleta s nádivkou korbáčky od ládi hrušky