Kuřecí nugetky s letním rajčatovým salátkem

Suroviny

4 kuřecí prsa
1 balík paprikových chipsů
2 šálky bílého jogurtu
2 lžičky curry
Rajčatový salát:
6 rajčat
2 cibule
1/2 šálku olivového oleje
1 šálek majonézy
2 lžičky kaparů
1 lžička zeleného pepře
1 lžička soli
1 lžička pepře
1 citron
Na ozdobu:
4 snítky zelené petrželky

Postup přípravy receptu

 1. Z kuřecích prsou nakrájíme malé nugety, osolíme, očesnekujeme a namáčíme je v jogurtu smíchaném s curry. Potom obalujeme v rozdrcených chipsech.

 2. Pečeme na pečicím papíru asi dvacet minut. Jako přílohu podáváme rajčatový salát. Nakrájíme rajčata, přidáme citron, majonézu, kapary a zelený pepř, ochutíme a zamícháme. Zdobíme zelenou petrželkou.

Komentáře k receptu Kuřecí nugetky s letním rajčatovým salátkem

 • Petra Benesova Petra Benesova

  Také dělám a jsou výborné. :-K Jenom místo paprikových chipsů používám nějaké hodně pikantní, např.Lays Strong. Dodají pokrmu krásně na pikantnosti:-)

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Souhlasím se Zdeničkou00 - ol. oleje jsem dala jen 1 ČL na 1 rajče. Salátek byl pak mňam. Receptík na přípravu řízků moc chválím, je to výborné. Žádná zaprskaná kuchyň při smažení řízků a ta pikantní chuť paprikových chipsů !! Ostatně co s Paprikou musí být dobré, že ??? :-D:-D :yes::yes: +;-)

  Odpovědět

 • zdenicka00 zdenicka00

  Půl šálku oleje a šálek majonézy do salátu z 6 rajčat snad ani není možné dát:-?

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí nugetky smažené kuřecí nugetky kuřecí nugetky recept pikantní kuřecí nugetky nugetky kureci nugety recept kuřecí nugety kureci maso v chipsech smažené kuřecí nugety kuřecí nugetky v chipsech chips nugetky kuřecí nugety v chipsech kureci prsa v chipsech kuřecí řízky v chipsech nugetky recept recept kuřecí nugetky kuřecí stripsy v lupínkách kuře jogurt chipsy řízky v chipsech kuřecí nugetky v jogurtu