Růžičková polévka se žampiony

Bibinka Kuchařka: Bibinka

Doba přípravy: 45 minut 3 litry Polévky 3 názory

Suroviny

Necelá síť růžičkové kapustičky
6-8 menších žampionů
1 menší cibule
kus pórku
2 plátky šunky
3 větší brambory
menší hrst hrášku z konzervičky
trochu sezamových semínek-nemusí být
tmavá jíška Knorr
1 masox
trošku oleje
pažitka
sůl
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Do hrnce si dáme olej a přidáme osmažit na drobno nakrájenou cibuli, po chvíli přidáme pórek nakrájený na polo kolečka a růžičkovou kapustu nakrájenou na čtvrtinky, žampiony na plátky.

  2. Ještě chvíli osmažíme a zalijeme vývarem s masoxem, do kterého přidáme ještě brambory nakrájené na menší kousky a necháme vařit.

  3. Až je vše uvařené na skus, tak polévku dosolíme, zahustíme jíškou, dáme sezamová semínka, hrášek, pokrájenou šunku, povaříme a do vypnuté dáme pažitku.

Poznámka

Kapustičky už potřebovaly spotřebovat, jinak by do nich nic nebylo a tím vznikla polévka prakticky ze zbytků šunky, vařených brambor a hrášku-bezvadná

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Ohodnoťte recept: Růžičková polévka se žampiony

Tématické fráze: růžičková kapusta se žampiony ruzickova kapusta zampiony žampiony a růžičková kapusta recept polévka z růžičkové kapusty růžičková kapusta s žampiony polévka s žampiony ruzickova polevka polévka ze žampionů polévka se žampiony růžičková kapustu se žampiony žampiony recepty polévka s žampionů a růžíčková kapusta polévka z kapusticek polevka s kapusticky recept recept polévka z kapustiček se žampiony růžičková kapustička se žampiony zampion ruzickova kapusta kapustičky, žampiony, porek polévka z růžičkové kapusty

Zapomněl/a jsem heslo