Rybí pomazánka - pro děti

Pomazánky Doba přípravy: 15 min 2 názory

Pomazánky Doba přípravy: 15 min 2 názory

Suroviny pro celou rodinu

1 malou cibuli
1 pomazánkové máslo (může být i máslo, záleží kdo co má rád)
2 ks rybího filé (používám mražené kostky bez kostí)
máslo
sůl
mletý kmín
mletá paprika sladká

Postup přípravy receptu

 1. Nejprve necháme rozmrazit ryby, poté z nich pomocí ubrousku osušíme přebytečnou vodu. Osolíme, okmínujeme mletým kmínem a jemně posypeme mletou paprikou.

 2. Na pánev dáme rozehřát kousek másla a ryby opečeme dozlatova. Necháme vychladnout. Mezitím nakrájíme cibulku na jemno (já strouhám na jemném struhadle kvůli synovi) a smícháme s pomazánkovým máslem.

 3. Ryby rozmačkáme vidličkou a přidáme k máslu, můžeme ještě rozmixovat pro jemnější konzistenci. Potom podle chuti osolíme a znovu zamícháme.

Komentáře k receptu Rybí pomazánka - pro děti

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  Vynikajúca pomazánka, nielen pre deti ;-) Robievam rybacie pomazánky, ale z filé som ešte nerobila, určite budem robiť častejšie, chutí mi. :yes:;-)

  Odpovědět

 • jarka skrobakova jarka skrobakova

  To bude určitě moc dobrá pomazánka, někdy vyzkouším :yes::yes::-p

  Odpovědět

Tématické fráze: pomazánky pro děti recepty pomazánky pro děti rybičková pomazánka pro děti pomazánka z rybího filé rybí pomazánka z filé pomazánka z rybího filé pro děti rybí pomazánka pomazanka pro deti pomazanka z file pro děti pomazánka z rybího filé recept recepty na pomazánky pro děti rybi pomazanka recept pomazánka z rybi filé rybí pomazánka z rybiho file pomazanka rybí file pomazánka z rybího fillé rybí filé pro děti pomazánky pro děti recepty dobré pomazánky pro děti pomazánka z rybího rybí filé