Pomazánka z rybích filet

Suroviny

1 rybí filety
1 sýr Président natural (možné jsou i jiné příchutě)
2 vejce uvařená natvrdo
1 cibulka s natí
1 kyselá okurka
několik listů salátu
petrželka
sůl

Postup přípravy receptu

 1. Filety se sýrem rozmačkáme, přidáme nakrájenou cibulku i s natí, vejce a okurku nakrájené na kostičky (1 vejce si necháme na obložení chleba) a několik listů salátu nakrájeného na proužky.

 2. Vše dobře promícháme, dochutíme podle své chuti, ještě přidáme nasekanou petrželku a mažeme na chléb, který obložíme cherry rajčátky, vejcem, petrželkou a žlutou paprikou.

Komentáře k receptu Pomazánka z rybích filet

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Nádherně barevné, hned fungují chuťové buňky, mňam!!:-p:yes:

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  Omluva - jak se říká, rychle čtení - stojí za "nic";-) Já tu konzervičku neviděla, myslela jsem, že je to z filé-mraženého, proto ten dotaz, takže "mojekulpa";-(, ale každé "trdlo-já" se časem naučí, musím lépe sledovat i obrázky a ne hned radit;-(:-O;-) Už jsem v obraze, takže fajn a musím dodat :-p:yes: :yes:

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Janka, filety jsou z konzervy (na druhém obrázku dole) :-)..Také dělám pomazánku podobně, ale zdobení HankyPu je pro mne krásnou inspirací :-):yes:Bodík!

  Odpovědět

 • Jana Pá Jana Pá

  Rybí filety jsou syrové:-? nebo předem upravené:-? Já už sama nevím, zda čtu správně nebo mě to nedochází:-O Díky za odpověd:-D Jinak to opravdu vypadá na dobrotu:yes:

  Odpovědět

 • maris maris

  Hanko, pomazánku dělám hodně podobně / i stejně :-) /, ale máš ji nádherně naservírovanou a nafocenou a posílám Ti bodík :yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: pomazánka z rybího file pomazánka z file pomazánka z rybího filé recept claresse filet claresse claresse recept claresse ryba pomazanka z filet rybí pomazánka z tresky claresse filet recept ryba claresse rybí pomazánka recept pomazánka s rybím filetem pomazánka s file claresse recepty pomazánka z filetu pomazánka filé pomazánky z rybího filé pomazanka z filety recepty na rybí filet