Těstovinový hrnec s fazolemi, pórkem a rajčaty

Suroviny

3-4 PL olivového oleje
1 menší pórek
5 PL rajčatového pyré
250 g sterilovaných loupaných rajčat
650 ml zeleninového vývaru
350 g libovolných těstovin
300 g nahrubo nastrouhané kořenové zeleniny
250 g sterilovaných červených fazolí
sůl
drcený černý pepř
50 g jemně strouhaného sýra (Parmazán)

Postup přípravy receptu

  1. Ve vetší nádobě rozehřejeme olivový olej a orestujeme na něm omytý, na kolečka pokrájený pórek. Přimícháme rajčatové pyré, zamícháme a přilijeme sterilovaná rajčata a zeleninový vývar.

  2. Vše zamícháme a přivedeme k varu.

  3. Do hrnce přisypeme těstoviny a necháme je povařit. Když jsou uvařené skoro na skus, přidáme nahrubo nastrouhanou kořenovou zeleninu a odcezené červené sterilované fazole. Vše společně povaříme.

  4. Těstoviny ještě dochutíme solí, drceným pepřem a odstavíme. Na talíři posypeme těstoviny jemně nastrouhaným sýrem a podáváme.

Poznámka od kuchařky

Můžeme použít i zmraženou zeleninu.

Komentáře k receptu Těstovinový hrnec s fazolemi, pórkem a rajčaty

Tématické fráze: těstoviny s pórkem salát z mladého zelí těstoviny s fazolemi v rajčatové omáčce fazole porek fazole v rajčatové omáčce s pórkem a párkem zapečená těstoviny srajčaty a s fazolemi červené fazole s těstovinami recepty fazole porek těstoviny rajčata těstoviny s fazolemy porek rajce recept rajčatovo fazolová omáčka na těstoviny těstoviny s rajčaty a fazolemi zapečený pórek s rajčaty onavka s porkem a rajcaty mleté maso k těstovinám s fazolema testov srajcaty sterilované rajčatové pyré recept těstovinový salát s pórkem a fazolemi fazole v rajčatové omáčce s těstovinami recept fazole pórek rajčata