Lodičky z brambor

Bramborová jídla Doba přípravy: 40 minut příprava , 20 minut tepelná úprava 5 názorů

Bramborová jídla Doba přípravy: 40 minut příprava , 20 minut tepelná úprava 5 názorů

Suroviny Dle potřeby

brambory (počet si určíte sami)
slanina
tvarůžky
petrželka nebo pažitka
1 lžička másla

Postup přípravy receptu

 1. Uvařené brambory rozkrojíme na dvě půlky (položíme si brambor tak, aby k nám nesměřovala špička bramboru a rovným tahem rozřízneme).

 2. Půlku uprostřed jen trochu vydlabeme a vložíme tam rozpuštěné tvarůžky, slaninu a petržel nebo pažitku. Nakonec přidáme máslo. S druhou půlkou uděláme totéž. Lodičky co nejrychleji zkonzumujte a nedávejte do ledničky.

Komentáře k receptu Lodičky z brambor

 • danielle72 danielle72

  lakyk: Moc :-p Já mám jednoduché recepty ráda ;-)

  Odpovědět

 • lakyk lakyk(neregistrovaný)

  danielle72: Super! a chutná?

  Odpovědět

 • danielle72 danielle72

  :-p Do uvařené brambory (jedna mi zbyla ze včerejška) jsem dala tvarůžky smíchané s petrželkou a pak ještě zapekla pár minut pod grilem.

  Odpovědět

 • lakyk lakyk (autorka receptu)

  jj tak jsem to myslela

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Recept hezký a snad bych to při své nevědomosti k vaření i zvládla, ale tohle mi jasné moc není....položíme si brambor tak, aby k nám nesměřovala špička bramboru... Jaká špička?? Znamená to, že si ten brambor položíme podélně a rozkrojíme ho? :-)

  Odpovědět

Tématické fráze: lodicky z brambor bramborové lodičky pečene lodičky z brambor lodičky z brambor recept bramborové špičky brambory lodičky na uvařené rozkrojené brambory plnene bramborove lodicky bramborové lodicky top recepty bramborové lodičky pečené recept na bramborove lodičky lodicky brambory jak nejrychleji uvařit brambory