Slaný dort - pro Pepíka

Suroviny

Toustový chléb
pomazánka dle chuti
pomazánkové máslo
čabajková paštika
sýr
zelenina

Postup přípravy receptu

 1. Toustový chléb, pomazánka, chléb a pokračovat do požadované výšky. Boky a vršek pomazánkové máslo a paštiku, ozdoby dle fantazie.

Komentáře k receptu Slaný dort - pro Pepíka

 • Alena Košťálová Chlebánky Alena Košťálová Chlebánky (neregistrovaný)

  Vera: zdravím , já jsem z jižních Čech , Třebonsko , pokud jste na F.B. klidně si mě přidejte do přátel , mam na F.B. stánku se slanýma dortama a jsou tam dortařky z celé republiky , tak určo nějakou vybereme.

  Odpovědět

 • Vera Vera(neregistrovaná)

  Je možné si u vás objednat dort,odkud jste?

  Odpovědět

 • ALENAKOS ALENAKOS(autor receptu)

  mia2404:krásný děkuji .. ten tvůj se ti taky moc poved .. přijd se pokochat či pochlubit na F.B. na stránky CHLEBOVÉ SLANÉ DORTY .. je tam přes 3 000 fotek slaných dortů ..pokud nenajdeš tak písni pošlu ti odkaz.. Aluše

  Odpovědět

 • mia2404 mia2404

  Nádherná torta +1:yes: posielam ti bodík a pridávam ti aj fotku

  Odpovědět

 • ALENAKOS ALENAKOS(autor receptu)

  Anna Kocikova - Aničko děkuji ale vůbec se toho neboj .. promazat tousťák oblíbenou pomazánkou vzládneš..celý to obmazat pomazánkovým máslem taky a v dozdobování se fantazii meze nekladou.Zkus a uvidíš že změníš názor.

  Odpovědět

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

  :-DKrásná debata:-))
  Alenakos;-)takové šikovné ručky bych někdy potřebovala:-8Je to moc krásné:-Kna to si ale netroufnu:-/+18 bodík putuje na své místo:-)):-p:yes:

  Odpovědět

 • Zdenka1 Zdenka1

  Z takového dortu musel mít Pepík velikou radost. Moc hezké:yes:

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  To je ale veliká krása...:-K:-K:
  +:yes:

  Odpovědět

 • ivulinka ivulinka(moderátorka)

  Tak na tohle jsem ještě nikdy nedostala odvahu zrealizovat, i když věřím, že podle fotky by to šlo docela hladce. Jen to zdobení nemám v malíčku.
  Nechápu proč se Hana B tady v komentářích rozčilovala, že chybí postup, snad máme i trochu fantazie i určitý inteligenční kvocient na to abysme si uměly poradit i bez popsaného postupu při výrobě, mě nato fotka bohatě stačí.
  Alenko:-) bodík ti právem náleží:yes:.

  Odpovědět

 • Merylas Merylas(moderátorka)

  Moc se mi líbí, vypadá hezky:yes:

  Odpovědět

 • ALENAKOS ALENAKOS(autor receptu)

  Hanka B. (neregistrovaný/á) ...vážená paní Hančo .. když už mě tu chcete veřejně peskovat za něco co jsem neudělala se zlou vůlí .. jukněte taky že ten moment když mi tu něco vyčítáte tak ten postup už tam několik hodin byl vložený.Ale to Vám už nedošlo co ?? jde o to někoho napadnout . Ano máte pravdu i na mmb mam vložený své foto bez postupu.. a nejsem sama,jak tady na top receptech tak na jiných fórech jsou foto jen pro inspiraci .. myslela jsem si že slané dorty jsou už tak profláklé že postup zná každý .. když se janusa a jiné maminky píslí že jim chybí postup ráda a bez řečí jsem to opravila.Hančo brala bych poznámku od člověka (chápavého )-prostě nejsem dokonalá ) ale vy jste asi v životě neudělala žádnou chybu.

  Odpovědět

 • Hana B. Hana B.(neregistrovaný)

  Omlouvám se.Špatně jsem překopírovala adresu. Tady jsou recepty na SLANÝ DORT i s POSTUPEM.http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=

  Odpovědět

 • Hanka B. Hanka B.(neregistrovaný)

  Januso, jestli chcete recept na slaný dort s POSTUPEM, tak kliknete zde:http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=. Podle uvedených postupů uděláte velice hezké slané dorty. I ALENAKOS má na stránkach minibazaru fotografii tohoto dortu. http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=Ale bohužel opět jenom fotografii. Recept, postup chybí i tam.:-( Škoda. Připadá mi to jenom chlubení. Kdyby ALENAKOS chtěla, aby slaný dort udělali i ostatní, tak kromě fotografie vloží i postup, jak to dělají ostatní na těchto stránkách.

  Odpovědět

 • kudlova3 kudlova3

  :-O:-pFamózní, snad i já někdy dokážu udělat tohle to, pořád se jen chystam a plánují hi hi :-D:-D:-D:yes:

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Nádhera :yes::yes:

  Odpovědět

Předchozí 1 2

Tématické fráze: jak vyrobit slaný dort výroba slaného dortu slaný dort recept slané dorty slaný dort slané dorty postup mimibazar.cz recepty slaný dort s postupem jak vyrobit ozdoby na slaný dort slané dorty foto výroba slaných dortů zdobení slaných dortů slané dorty recepty postup na slaný dort zdobení slaného dortu slaný dort postup slany dort panenka slaný dort foto toustový dort postup při výrobě slaného dortu