Minutková krkovička s houbovou omáčkou

Minutky Doba přípravy: 10 18 názorů

Minutky Doba přípravy: 10 18 názorů

Suroviny 1 porce

1 plátek krkovice (2 cm vysoký)
hrst mražených hříbků
1 dl smetany 33%
sůl
pepř
olivový olej
nasekaná plocholistá petrželová nať

Postup přípravy receptu

  1. Plátek krkovičky potřeme lehce olejem, osolíme a opepříme z obou stran. Do pánve si nalijeme trošku olivového oleje. Jakmile je pánev rozpálená, vložíme plátek krkovice a zprudka opečeme z obou stran cca 4 minuty.

  2. Maso poté vyjmeme a udržujeme teplé. Do výpečku nalijeme 1 dl smetany a přidáme hrst mražených hub. Společně krátce povaříme a jakmile smetana zhoustne, přidáme nasekanou petrželovou nať. Podáváme s chlebem, ale hodí se i hranolky.

Poznámka od kuchařky

Rychlá večeře :)

Komentáře k receptu Minutková krkovička s houbovou omáčkou

Předchozí 1 2

Tématické fráze: vepřová krkovice s houbovou omáčkou krkovice na houbách veprova krkovicka s houbovou omáčkou krkovička s omáčkou krkovice s hribkovou omáčkou krkovice v houbové omáčce krkovička s hříbkovou omáčkou houbova omacka hříbková omáčka k minutkovému masu krkovicka s huobovou omacka minutkova krkovice krkovice s houbama krkovice na houbách se smetanovou s omáčkou krkovička na houbách vepřová krkovice na houbách houbová omáčka s hranolky minutky z masa a houbami krkovička s houbami houbova omacka k minutce krkovice se žampionovou omáčkou