Tvarohová rýže s kompotem

Sladká jídla Doba přípravy: 30min. 3 názory

Sladká jídla Doba přípravy: 30min. 3 názory

Suroviny 4 porce

400 g broskvového kompotu light
250 g polotučného měkkého tvarohu
240 g rýže natural
špetka soli
nastrouhaná hořká čololadá

Postup přípravy receptu

 1. Rýži uvaříme v mírně osolené vodě tak, aby byla téměř rozvařená.

 2. Kompotované broskve necháme odkapat, čtyři půlky broskví si odložíme stranou a zbytek nakrájíme na malé kostičky , které smícháme v misce s měkkým tvarohem. Tuto směs zapracujeme do uvařené rýže.

 3. Tvarohovou rýži rozdělíme na talíře nebo do misek, každou porci ozdobíme půlkou kompotované broskve, ozdobíme kopečkem zbylé tvarohové rýže a posypeme trochou strouhané hořké čokolády.

Komentáře k receptu Tvarohová rýže s kompotem

 • nofrona nofrona

  Dnes jsem dělala podle časopisu a hele :-O ono už tu to je. Pochutnala:-p jsem si a přidávám foto:-8 a bodík

  Odpovědět

 • eva hubova eva hubova

 • isindy isindy

  milinko, nebylo by lepší rýži uvařit v mléce, jako se dělá rýžová kaše? jinak moc dobrý nápad, zkusím...teplé moc nemusím, ale myslím, že vychlazené by bylo výborné jako sladká svačinka...:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: rozvařená rýže sladká rýže s tvarohem rýže s tvarohem sladká rýže s s tvarohem rýže na sladko z uvařené rýže rýže na sladko s tvarohem sladka ryze s broskvemi co uvařit ze zbytku rýže co z uvařené rýže co ze zbytku uvařené z rýže rýže s s tvarohem jak uvarit sladkou ryzi co z rozvařené rýže tvarohova kase sladká rýže s broskví sladká rýže z broskví zbytek uvařené rýže recept rýže a s tvarohem ze zbytku uvařené rýže co se zbytkem uvařené rýže?