Mřížkový koláč - zdobení

Hodnocení receptu je 4.7.

4.7 10×

Postup přípravy receptu

 1. Mřížkový koláč nemusí mít nutně mřížky.

Komentáře k receptu Mřížkový koláč - zdobení

 • Hella Hella(autorka receptu)

  Aleno T., rádi tě mezi sebou uvítáme a tvoje recepty budou určitě pro nás přínosem, i když už je na svých stránkách máš. Né každý má čas všechno prohlížet - a že těch kuchařských webů je! A tak jsme rádi, když to tady máme všechno pohromadě.

  Odpovědět

 • Alena T Alena T(neregistrovaný)

  Hello, kuchařku Nejlepší čokoládové dorty bohužel neznám:-(
  Tady jste moc šikovné kuchařky, spousta nápadů se mi moc líbí, některé recepty mám i okopírované k vyzkoušení. Mám své vlastní stránky na kterých recepty uvádím i s uvedením zdroje odkud recept je. Jednou mi bylo naznačeno (nejen mě) že na všech stránkách jsou stejné recepty, a že ti kdo mají své stránky nemají vkládat recepty všude. Už jsem taky přemýšlela se k vám přidat. Tak vlastně nevím. Na maminčiny recepty jsem posílala do soutěže recept na koláč Rybíz v pavučince i s fotkou, ale Lenka si jej uděla z borůvek. :-)Přeju tobě i ostatním kuchařinkách hodně krásných nápadů. Třeba se k vám časem přidám. :-)

  Odpovědět

 • Hella Hella(autorka receptu)

  Aleno T., nápad na pavučinku jsem viděla v kuchařce Nejlepší čokoládové dorty na st. 5, myslím si, že i tady na topkách jsem viděla dort s pavučinkou. Nejvíc se mi ale líbil http://milza.rajce.idnes.cz/Dorty/#PICTU5746.jpg. Sama jsem ho dělala ale s krémem místo marcipánu a pak jsem to zkoušela jako variantu s lineckým těstem. Trápilo mě ale, že je dost vidět to napojování "vlákna". Až na Maminčiných receptech jsem viděla, že je to vyřešené tím puntíkem a líbilo se mi to. Pokud je to tvůj nápad, tak to velmi oceňuji. Nemám problém přiznávat něčí autorství, ale domnívala jsem se, že jsi autorem receptu na ten borůvkový koláč. Jsem ráda, že jsi se přihlásila a pokud jsi taková šikula, všichni bychom ocenili, kdybys začala dávat recepty i sem.

  Odpovědět

 • teniska teniska

  to je úžasné, úžasné!!!:yes::yes:

  Odpovědět

 • Alena T Alena T(neregistrovaný)

  Merylas, jasně že jsi ji tam viděla, ten recept jsem posílala na tyto stránky do soutěže, je pod ním uvedeno moje jmého. Akorát Lenka si recept vyzkoušela a dala tam svou fotografii. Ale nic ve zlém, hlavně že se nápad líbí.

  Odpovědět

 • Merylas Merylas(moderátorka)

  Moc hezké zdobení:yes:
  Aleno T, já jsem už tu pavučinku viděla např. tady http://www.mamincinyrecepty.cz/ovocne-kolace-a-bub...

  Odpovědět

 • Alena T Alena T(neregistrovaný)

  Hello, zajímavé zdobení lineckých koláčů, moc pěkné, akorát by mě zajímalo, odkud máš nápad na tu pavučinku. Tu jsem si vymyslela a 7.8.2010 dala i s receptem na své stránky

  http://altaracook.blog.cz/1008/rybiz-v-pavucince

  Odpovědět

 • marie koutná marie koutná(neregistrovaný)

  moc hezké, šikovné ručky:yes:

  Odpovědět

 • petrzelka petrzelka

  Moooc pěkné.Já to vždycky hrozně odbydu,budu se muset polepšit;-):yes:

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Hello, tak to je krása! :yes::yes:+6

  Odpovědět

 • zizala zizala(moderátorka)

  Ty si vyhraješ ;-):yes::yes:

  Odpovědět

 • rebeka rebeka

  kráááása:-8:-Ktoto taky neumím:-//:-D ale bodík pošlu,to mi jde:-D

  Odpovědět

 • maris maris

  Hello, Ty máš všechno dokonalé a je vidět, že Tě to baví:yes::-)+

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Hello :yes::yes::yes: ta pavučinka je dokonalá. Ani nevíš jak jsem ráda, když vidím v kategorii zdobení návod na to, jak to zdobení udělat a ne jen načančané dorty s popisem zdobíme dle fantazie.
  TOHLE JE RECEPT DO KATEGORIE ZDOBENÍ :-!:-!:-! +2;-)

  Odpovědět

 • vybusna vybusna

  hella ..ako vzdy.....dokonalost sama....:yes:

  Odpovědět

Předchozí 1 2

Tématické fráze: mřížkový koláč recept altaracook.blog.cz mřížkový koláč maminčiny recepty mřížkový koláč svatební koláče zdobení mřížkový koláč maminčiny recepty mrizkovy dort maminčin mřížkový koláč zdobeni kolacku kolac s pavucinkou mřížkový koláč blog všechno co mám ráda mřížkový koláč altaracook zdobeni svatebnich kolacku zdobený koláč zdobení dortů fotogalerie maminčiny recepty linecký koláč slané koláěe recepty a zdobení maminčiny recepty s rybízový koláč zdobeníkoláčů