Vločková sekaná

Mleté maso Doba přípravy: 45 minut 5 názorů

Mleté maso Doba přípravy: 45 minut 5 názorů

Suroviny 6 porcí

500 g mletého masa
1 hrnek vloček (jemné)
2 vejce
1 kávová lžička mleté papriky
sůl
pepř
1 lžíce hořčice
špek cca 3 plátky

Postup přípravy receptu

 1. Vše smíchat, do pekáčku udělat šišku a poklást špekem- nemusí být, podlít cca 2 dcl vody a péct půl hodinky a pak kůrčičku, kdo má rád, může přidat i jiné pikantnější koření nebo naplnit sýrem, okurkou atd.

Poznámka od kuchařky

Podávám s bramborem bo kaší

Komentáře k receptu Vločková sekaná

 • olina16 olina16

  Taky místo rohlíku dávám vločky a taky jako Sodovka nechám nabobtnat. A pokud potřebuje zahustit, používám umleté vločky. Je to přece jen trošku zdravější varianta sekané, moc dobré a nikdo to nepozná.

  Odpovědět

 • Sodovka Sodovka

  Do sekané místo rohlíku občas dávám ovesné vločky, které ale nejdřív nechám 10 - 15 minut nabobtnat v mléce. Sekaná s ovesnými vločkami mě připadá šťavnatější a vločky v ní nejsou vůbec cítit. :-p Koření do sekané si dává každý podle libosti. :-)) Radko,posílám +5. :yes:

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Také jsem už podobnou dělala a dávám bodík:yes:+5

  Odpovědět

 • Suvicka Suvicka

 • Bibinka Bibinka

  K.radulko, už jsem jí dělala dostkrát podle Merylas, ta tam má vícero koření a moc nám ta její chutná, proto ti dávám 3.boda:yes:ta tvoje musí být taky dobrá.

  Odpovědět

Tématické fráze: sekaná z mletého masa recept mleté maso recepty sekaná z mletého masa s ovesnými vločkami sekaná z ovesných vloček sekaná s ovesnými vločkami sekana sekaná s vločkami babicovy dobroty recepty vločkova domaci sekana z vloček vlockva sekana vločková buchta sekana z vlockami zdrava sekana s vločkami sekana z vlocek domaci sekana s vlockami zdravějsí sekana plněné papriky ovesnými vločkami sekaná ovesné vločky ovesné vločky sekaná