Hrnková buchta

Suroviny

1 hrnek cukr moučka
2 hrnky polohrubé mouky
1 vanilkový cukr
1/2 Hery
-----------------------------
1 hrnek mléka
1 kypřící prášek
2 vejce
ovoce

Postup přípravy receptu

 1. Cukr moučku, polohrubou mouku, vanilkový cukr a Heru smícháme dohromady, a jeden hrníček si z toho odděláme na posypání. Přidáme mléko, kypřící prášek a vejce.

 2. Nalijeme na plech, poklademe ovocem (podle chuti, broskve, meruňky, prostě můžeme dát cokoliv). Pečeme 20 - 25 minut na 200°C.

Komentáře k receptu Hrnková buchta

 • Jana Jana(neregistrovaná)

 • Jana Jana(neregistrovaná)

 • Zdenka Zdenka(neregistrovaná)

  Tak jsem si ho dnes upekla taky. Ale pekla jsem to cca 45 minut, protože jsem měla asi menší pekáč. Mám to krásně do zlatova a je to moc dobré. Ovoce jsem naházela, co namátkou bylo po ruce v mrazáku a PARÁDA!!! Díky za recept. Budu to péct častěji:-)):yes:

  Odpovědět

 • Romana Romana(neregistrovaná)

  velmi dobrá buchta dělám jí podle vašeho receptu už po třetí a mám s ní velký úspěch. děkuji:yes:

  Odpovědět

 • Monca.H. Monca.H.

  +4,měla jsem recept z mmb - bez van. cukru a jen 3/4 prdopeče,pekla jsem pozvolna na 160 stupňů,ke konci jsem přidávala.Dělala jsem s meruňkami na menší plech.;-)

  Odpovědět

 • eva hubova eva hubova

Tématické fráze: hrnková buchta hrnková buchta s meruňkami hrnkove buchty buchty recepty hrnková buchta s ovocem buchta hrnková kuchařka buchta s ostružinami hrnková buchta z hery buchta z hery recepty na buchty hrnkove recepty na hrnkové buchty buchta hrnková hrnkové buchty recept hrnkové moučníky buchty hrnkové recept na hrnkovou buchtu hrnková buchta recept hrkova buchta hrnkova buchta na plech