Broskvovotvarohové nepečené řezy

Suroviny

2 měkké tvarohy
1 zakysaná smetana 12%
2 konzervy velkých půlených broskví
3 balíčky světlých BeBe sušenek
2 balíčky tmavých BeBe sušenek
1 čokoládová poleva
10-15 lžic moučkového cukru

Postup přípravy receptu

 1. Na velký plech vyskládáme bebe sušenky (záleží na nás, jakou dáme barvu a jakým stylem naskládáme). Já dávala na dno tmavé.

 2. Umícháme tvarohy, smetanu, mouč. cukr a naneseme postupně na celé vyskládané sušenky (cukru podle své chuti). Opatrně a pomalu, sušenky mají tendenci se lepit na lžíci.

 3. Na natřený tvaroh vyrovnáme nakrájené na plátky broskve (viz foto).

 4. Dáme další vrstu BEBE sušenek a postup znovu opakujeme (smíchaný tvaroh,nato broskve) a končíme vrstvou BEBE sušenek. Sušenky není potřeba polévat např. šťávou z kompotu, bez problému změknou!!

 5. Na závěr podle své fantazie polijeme čokoládovou polevou. Necháme přes noc uležet v ledničce přikryté pod alobalem a druhý den podáváme. Můžete použít všelijaké ovoce (mandarinky, banán). Mně chutnají nejvíce broskve.

Poznámka od kuchařky

Můj velice oblíbený recept - chutný, výborný, snadný, superrychlý, nenáročný:-) doporučuji!!!!!!

Komentáře k receptu Broskvovotvarohové nepečené řezy

 • Pajaja Pajaja

  Tak to vypadá dobře! Určitě nenáročné a bebe sušenky se hezky nasáknou a moučník bude vláčný. Používám je na jiné nepečené moučníky. Tento je také pěkný. :-p:yes:+

  Odpovědět

 • svetlana47 svetlana47

  noooo vypadá to mooc lákavě určo zkusím tobě letí bodík :-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: nepečené řezy lahodný nepečený ovocný řez nepečený moučník ze sušenek lahodné nepečené ovocné řezy nepečené moučníky a řezy recepty řezy a nepečené moučníky z bebe sušenek nepečené moučníky ze sušenek tvarohové řezy nepečené nepecene rezy na plech nepečené tvarohové rezy tvarohové nepečené řezy broskvové řezy s tvarohem bebe řezy s tvarohem nepečené bebe řezy s tvarohem nepečený moučník na plech řezy z bebe sušenek nepečené nepečené moučníky z bebe sušenek řezy z bebe sušenek s tvarohem nepečené řezy z bebe sušenek řez broskve