Dortík pro hasiče

Jitrenka Kuchař: Jitrenka

Doba přípravy: cca 2 hodinky pro celé družstvo Dorty 5 názorů

Suroviny

piškot
krém
jedlý papír
ozdůbky
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

xxx

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Dortík pro hasiče

 • Jitrenka Jitrenka(autorka receptu)

  marunda:Já dělám krém taky máslový, ale ten papír dávám na marcipán, mám to vyzkoušené a ještě nikdy mě to nezklamalo. Povrch je krásně hladký, rovný a papír se pěkně přilepí. A gel se dá dobře koupit a stačí ho trošičku,nesmí se to moc dlouho potírat jinak barvy začnou trochu pouštět. Ale chce to jen zkusit, opravdu je to jednoduché.

  Odpovědět

 • marunda marunda

  ok díky moc. A když kolem obrázku dávám krém z bobečků, tak se taky nerozpustí, ne? Také dělám z máslového krému, tak by to mělo být ok. Moc děkuji

  Odpovědět

 • zdenicka00 zdenicka00

  Marundo, obrázek se potírá speciálním gelem, který si můžete objednat zároveň s obrázkem nebo jej stačí jen přiložit na krém, který nesmí být šlehačkový, ale nejlíp máslový. Už jsem obrázky použila několikrát a nikdy nebyl problém.

  Odpovědět

 • marunda marunda

  krásný, jednoduchý, nepřeplácaný. Můj syn tento kreslený seriál miluje. Když si objednám obrázek z jedlého papíru, a chci ho dát na dort, jak tam ten obrázek dostanu, aby se mi třeba neroztekl. Díky moc za popis:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Moc hezké!:-)

  Odpovědět

Tématické fráze: jedlý papír hasiči kreslené obrázky hasičů jedlý papír na dort hasiči kreslené obrázky hasiči kreslený obrázek hasiče kresleny hasic přání pro hasiče hasiči kreslené obrázky jedlý papír hasič jedlý papír hasičské auto obrázek hasiče dorty pro hasiče jedlí papir hasici obrazky hasiči dorty pro pro hasiče obrazky hasiče kreslené obrázky hasič hasiči obrázky kreslené obrázek hasič kreslené obrázky hasiče