Aaa palačinky

Pro děti Doba přípravy: 10 min 12 názorů

Pro děti Doba přípravy: 10 min 12 názorů

Suroviny podle toho kolik uděláte

mouka hladká
citronová kůra
mléko
vejce

Postup přípravy receptu

 1. Připravte si misku, ve které budeme míchat těsto. Do mísy si dáme vejce a mléko, pečlivě zamícháme a přidáme mouku, zase promícháme a přidáme citrónovou kůru a nezapomeneme na špetku soli.

 2. Těsto dáme na pánvičku, asi jednu minutu necháme na pánvičce. První palačinka se mi někdy nepovede.

Komentáře k receptu Aaa palačinky

 • lelinka01 lelinka01(autor receptu)

 • chocolate chocolate

  Eliz-krásné foto a i jinak s tebou souhlasím.

  Takový typ stále se opakujících receptů, navíc bez jakéhokoliv poměru surovin, by se měl bez milosti mazat, nikomu nepomůže, to je jako dát recept na svíčkovou ve stylu kupte hovězí, zeleninu a uvidíte...:no:

  Odpovědět

 • Peťka Peťka(neregistrovaná)

  Eliza: Tak tohle by si měli přečíst adminové, zda již nečetli. Pravidla daná myslím si jsou, ale ať oni posoudí sami, zda je s tím co dělat od uvozovek citace od Elizy "výsledkem filozofie zdejších adminů. S tou se můžeme nebo nemusíme ztotožnit.Že to tu tím pádem jde do do háje, cítí jen někteří.:no:"
  Opět citace Eliza: "Nikdo tu nestanovil pravidla, tudíž my obyčejní uživatelé nemáme nárok si stěžovat...:-/

  Odpovědět

 • lelinka lelinka(neregistrovaná)

  děkuji ,ale dám sem lepší recepty nebojte :-//

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Fotky k receptům přidávám proto, aby to tu bylo o něco málo hezčí. To, že se tu dokola opakují i ty nejzákladnější recepty, nebo recepty jen o trošku obohacené oproti uveřejněným, je výsledkem filozofie zdejších adminů. S tou se můžeme, nebo nemusíme ztotožnit. Že to tu tím pádem jde do háje, cítí jen někteří.:no:
  Konkrétně tento recept bych připisovala nějaké mladičké kuchařince, která si osvojila přípravu palačinek, nezná způsoby na internetových kuchařkách, a v té radosti se o něj chtěla podělit. I já jsem měla kdysi radost z prvních povedených palačinek...
  Nikdo tu nestanovil pravidla, tudíž my obyčejní uživatelé nemáme nárok si stěžovat...:-/

  Odpovědět

 • andrejkaa andrejkaa

  no to je teda fakt recept neskutečný na obyčejné palačinkové těsto.:-S

  Odpovědět

 • ambrozinka ambrozinka

  Fotka pěkná, ale přidávat sem recept na palačinky.. mi příjde, jako říct kuchařovi, aby do knedlíků nezapomněl dát mouku. Sympatičtější mi je, když někdo jako Eliza maximálně přidá svou fotku nazdobených palačinek k receptu, který tu už je (na palačinky nejmíň padesátkrát)..:-!

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  spagetka: Mohla no...:-8 dělám padesát věcí najednou a takhle to vypadá...;-):-8 Ale bránily jste mě jak lvice:-D, vážím si toho.:yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Eliza:ahááá, tak to jo, ale mohlas to teda písnout ;-);-), tak příště ju? Víš že jsme na tu to jak... tooooo :-D:-D:-D:-D:yes:

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Jé...lelinka je v tom nevinně...to já:-8. Mám ještě ty fotky palačinek v počítači a protože je to obyčejné palačinkové těsto, tak jsem si jednu dovolila přidat.;-)

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Foto pochází z tohoto receptu, ke kterému Eliz přidala fotku:
  http://www.toprecepty.cz/recept/28178-palacinky-se...
  lelinko, pokud ti Eliz nedala souhlas ke zkopírování fotky, (fotka vůbec neodpovídá receptu, což by se Eliz určitě nelíbilo), smaž ji, tu se dávají pouze vlastní fotky.:-S:-S:-S

  Odpovědět

 • yanull yanull(moderátorka)

  Tak z tohoto receptu by jeden "pošel", kdyby podle něj měl vařit a k tomu ještě přidaná fotka, která je Eli:-O, nestačím se divit:-O, vypadá to, že se někdo dobře baví a to sluníčko pálí, až někomu v hlavě přepaluje :-//:no:

  Odpovědět

Tématické fráze: nej palacinky palačinkové těsto recept připrava palačinek palačinkove těsto palačinky fotky nej recept na palačinky palacinky foto nazdobené palačinky nejpalačinky nej palačinky recept nej recepty - palačinky nej recepty palacinky pěkně nazdobene palačinky foto palačinky fotky palačinek fotka palačinek fotka palačinky co jde přidat do palačinkového těsta? recept na obycejne palacinky palacinky nej