Oreo cheesecake

Suroviny

jemný čerstvý smetanový sýr 900 g
vejce 3 kusy
smetana ke šlehání 1 kus
2/3 hrnku cukru krupice 1 kus
měkké karamelky 150 g
oreo sušenky 250-300 g
malé máslo dle potřeby 1 balení
na ozdobu:
jahody

Postup přípravy receptu

  1. Nejdříve se připraví náplň. Smícháme krémový sýr s cukrem. Potom se jedno po druhém přidají vajíčka a dvě lžíce smetany.

  2. Pak se připraví karamel. Bonbony - karamelky dáme do misky s víkem, dno zalijeme smetanou a dáme na minutu do mikrovlnky. Po minutě se vyndají, zamíchají a dají se zpět do mikrovlnky na 30 sekund. Musí nám vzniknout tekutý karamel. Polovinu krému, který jsme si připravili, smícháme s karamelem a pár rozdrcenými sušenkami oreo. Tím budeme mít dva druhy náplně.

  3. Rozdrtíme sušenky, zalijeme je rozehřátým máslem – výslednou hmotu namačkáme na dno dortové formy a dáme zapéct na 10 min do horkovzdušné trouby. Necháme chvíli vychladnout. Potom na předpečené dno nalijeme nejdříve první náplň, potom tu karamelovou a dáme péct minimálně na 40 minut. Do trouby si dáme nádobu s vodou, aby těsto zůstalo vláčné. Necháme přes noc odležet.

Komentáře k receptu Oreo cheesecake

Tématické fráze: cheesecake z oreo sušenek oreo recepty cheascake cheesecake ze tří surovin oreo dezert dezert z oreo sušenek oreo cake oreo recept oreo cheescake cheesecake recept oreo cheacake dezert oreo cheescake oreo oreo dezerty cheesecake ze susenek oreo dezert cheesecake oreo chessecake oreový cheesecake oreo desert