Dulce de leche mini cheesecaky

Suroviny 28 porcí

(28 papírových košíčků na muffiny)
28 sušenek Oreo
1 Salko (karamel)
1 vanička polotučného tvarohu
1 vanička plnotučného tvarohu
300 g ricotty (měla jsem z Gran Moravie)
2 větší vejce (původní recept říká 3, neboť mám jakási domácí XL, tak jsem zůstala jen u dvou)

Postup přípravy receptu

  1. V tomto případě doporučuji mít 2 formy na muffiny. Troubu jsem si zapnula na 140-150°C. Formy jsem si vyložila papírovými košíčky a dala do nich po 1 sušence.

  2. V míse jsem si rozmíchala tvarohy s ricottou. Teprve poté přidala zhruba 3/4 plechovky Salka a vyšlehala. Nakonec jsem zašlehala vajíčka.

  3. Košíčky jsem plnila směsí mírně pod okraj a nakonec dala péct na 20-25 minut. Po vytažení je dobré je nechat aspoň 15 minut chladnout ve formě. Proto jsem prvně říkala, že je lepší mít 2 formy.

  4. Pokud nějaké Salko zůstane, je možné jím cheesecaky před podáváním zdobit. Na všechny to nevyjde. A zároveň je dost možné, že se ten zbytek sní dřív, než se s těmi cheesecaky vůbec potká.

Komentáře k receptu Dulce de leche mini cheesecaky

Tématické fráze: dulce de leche oreo muffiny dolce de leche dulce de leche recept mini cheesecaky dolce leche cheesecaky oreo mini cheesecake dolche de leche tri leche recept cheesekaky oreo mini oreo mini dortíčky dolce de leche recept nepečený cheesecake recept co je dolce de leche cheescake mini muffiny s orero recept na muffiny s oreo oreo košíčky recept