Bloody Mary

Suroviny

4 cl vodky
worcestrová omáčka
tabasco
pepř
kostky ledu
tomatový džus
stonek řapíkatého celeru
citronová šťáva
sůl

Postup přípravy receptu

 1. Vodku nalijeme do skleničky, z které budeme pít, přidáme koření, trošíčku soli, citronovou šťávu, kostky ledu a dolijeme sklenici tomatovým džusem, ozdobíme navrch řapíkem celeru.

Poznámka od kuchařky

To koření si musí každý dát, jak mu to chutná, někdo rád silnější, někdo lehkou chuť. Množství vodky se může také pozměnit.

Komentáře k receptu Bloody Mary

 • Paprika Paprika

  Škoda, že nepiju vodku ani tomatový džus, protože se mi ta barevná kombinace vždycky líbila. A souhlasím s Výbušnou - řapíkatý celer je moc dobrý.;-) Jarunko :yes: za fotky a Bibi :yes: za recept. +;-)

  Odpovědět

 • vybusna vybusna

  aka fajna tapka:-D....jaruna18...ked budes mat moznost urobit si to s tym rapikatym zelerom...tak to urob..tak to sa budes divit ake veci to urobi....raz som sa cely vecer venovala krvavej mery a tolko zeleru som hadam v zivote nepojedla ako vtedy ...

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka (autorka receptu)

  Jaruš, děkuji za krásnou fotku k mému receptu a těší mě to;-) dávám ti bodíka k fotce, nikoli k receptu, protože je můj.:yes:

  Odpovědět

 • Jaruna18 Jaruna18

  Tak tohle piji poprvé v životě.Tomatový džus miluji a v této podobě to je žůžo.Za zkoušku to stálo a dávám bodík a foto.Řapíkatý celer jsem neměla tak jsem dala meduňku.Asi to nevadí,když to byla jen ozdoba.Tak čauky,motají se mi písmenka.:yes::-D:-((

  Odpovědět

 • Merylas Merylas (moderátorka)

  Tak do toho půjdu :-D:yes: A jak čtu, nikdo už ten alkohol ani moc nemusí, jsme jako v klubu vyléčených alkoholiků a asi máme svoje odpito :-D Já už taky s mírou, spíš jsem na vínko a vzhůru do bezvědomí si už s nikým neříkám:-D

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  tohle pitíčko jsem taky za mlada mohla a i dnes neodolám, i když maximum je jedná sklínka,holky - to jsou vzpomínky mládí, co? ;-):-D:yes: Já také :yes: se svou tcýní popíjela džinfizz, ten zbožňovala - znáte, ne:-?;-):-p

  Odpovědět

 • pipre pipre

  No Jani, já už mám také odpito :-)A už také není tolik příležitostí. Už léta už si dávám velký pozor, abych pila tolik, aby mi nebylo zle. Na druhou stranu ale někdy stačí malinko a "už ji mám" :-) Ale co, někdy se člověk potřebuje trochu odreagovat a pokud se nepije moc, tak je i náladička jiná :-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jani, vždyť mne znáš, ty doby jsou v nenávratnu, kdy jsme si řekly (myslím ten náš čtyřčlenný babinec)"vzhůru do bezvědomí!":-)):-D Jak se tady zmiňuje i Bibi. (sakra, je to tady samá Jana!):-D:-)) Ještě, že jedna je pipre, jedna Bibi a já jen já jsem Jana!:-)):-D:-))

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka (autorka receptu)

  Jani, právě že ten žaludek tě nepustí na větší dávky alkoholu, tak by ti takové drinky měli dělat dobře. Alkoholu je tam malinko a přitom pití je celá koktejlová sklenice a ještě je tam vždycky nějaký ten vitamín:-!
  Žádnej "spiťan" nejsi, ale sama vím, že v určitém věku už toho tolik člověk nevypije a kdybys věděla co jsem toho já vypila za mlada, někdy úplně do malého bezvědomí:-D:-O:-)), těch drinků mám dost, zase nějakej dám, ale s odstupeme času, aby tu zas nebyl samej "chlast";-)

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Jani, tak jak je po včerejšku a slivovičce? Doufám, že jsi vítězství náležitě oslavila :-D :-D

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Koukám, že je tady pijácký spolek :-D Dávám za pravdu Bibince, že toto pití je zajímavé a chuťově překvapí. Jednou v mládí nám holkám to kluci připravili po flámu na chatě, kdy nám nebylo zrovna dobře a nás to vzpamatovalo :-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jóó a ještě, miluji strašně chorvatskou rakiju!:-p:-p

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Ááááále Bibi, děláš ze mne notora, jak motora!:-)):-D:-)) Mám ráda slivovici, víc, než vodku a taky dobré suché vínko, ale ty doby, co jsem mohla pít v kýblech jsou ty tam, už jsem jen slabý odvar:-( Můj žaludek se brání, takže si tak dovolím dát dvě štamprličky a dost:-S:-D:-))

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka (autorka receptu)

  Jani, chechtám se chechtám, když jsem to sem dávala, myslela jsem na tebe, že máš ráda vodku a jak to zjistíš, budeš reagovat a ono to netrvalo ani tak dlouho:-D:-)) Je to hodně zajímavý a i chuť tě překvapí(pozitivně), tak to vyzkoušej a ber to jako můj dárek k tvé výhře:-!:-):yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Týýý brďo, já to chci!!:-!:-!:-! A hned!!:-)):-D To musí být pitíčko, vůbec si to neumím představit s tou worcestrovou omáčkou, řapíkatým celerem:-O:-O

  Odpovědět

TIP dne na email

Tématické fráze: blady mary recept blady mary jak se dělá blady mary blady mery blody mary blady marry blady mery recept blady merry krvava mary recept bloody mery krvavá mery muffiny ty nejlepší recept krvava mary napoj blody mery nápoj bloody mary recept na blady mary krvavá mary drink nápoj krvavá mery koktejl blady mary blady mery drink