Pestré sýrové chuťovky

JanaDorazinova Kuchařka: JanaDorazinova

Studená kuchyně 3 názory

Suroviny

300 g sýra Eidam
2 lžičky sladké papriky
1 lžička kari koření
mandarinky
banán
libovolné ovoce
Recept si zatím oblíbili 3 kuchaři

Postup přípravy receptu

 1. Sýr nakrájíme na kostičky, papriku a kari dáme na talířek a kostky sýra v něm obalíme. Ovoce nakrájíme na dílky a párátky napichujeme k sýru kousky ovoce.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 9 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Pestré sýrové chuťovky

 • Omg není to stejný recept, fakt ne. v jednom je paprika a česnek a v jednom je kari a paprika. Více chutnaly ty s ovocem a karim;-)

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Omg (neregistrovaný/á) - jenže o té kreativitě to je. Já když poprvé rodině předvedla takovéto jednohubky, tak tiše zírali, jestli to je jedlé ...pak to zmizelo kosmickou rychlostí. Ono to fakt každého nenapadne, co všechno se dá spojit (nakládaný hermelín+hroznové víno+česnek - a mám obvykle na léto o ooslavy postaráno ;-):-D)

  Odpovědět

 • Omg Omg(neregistrovaný)

  trochu hloupoučké, dávat sem stejný recept, lehce jinak nafocený a také s tím, co si každý přidá podle fantazie - tím myslím že v receptu Ohnivé meče jsou olivy a tu je ovoce :-//

  Odpovědět

Tématické fráze: jednohubky a chuťovky fotogalerie jednohubky a chutovky sýrové chuťovky chutovky z listového těsta chuťovky s ovocem nakládaný eidam sýrové jednohubky chuťovky z ovoce masové chuťovky chuťovky na léto chuťovky jednohubky chuťovky cesnekove chutovky sýrové chuťovky z hermelinu jednohubky chuťovky sýrové chuťovky s ovocem nakládaný eidam recept chutovky na lžičce jednohubky z ovoce jednohubky z listového těsta